Зеленський дав низці областей і Києву два тижні на покращення організації тероборони

#INFOФОП

Президент України Володимир Зеленський закликав низку областей та місто Київ за два тижні покращити свою організацію територіальної оборони.

Джерело: www.unian.ua

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав під час засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України в Харкові.

Говорячи про підготовку областей в контексті територіальної оборони, Зеленський звернувся до головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного: “Ви сказали, що на сьогодні найменше підготовлені, наскільки я розумію, Одеська, Донецька, Рівне, Львівська область, Київська область і місто Київ”.

На це Залужний відповів: “У нас відбулися певні зміни, залишається Київ, Маріуполь, Одеса, Рівне і Київська область”.

“Найгірший стан… Тому я хотів би звернутися до цих областей, до голів обласних державних адміністрацій, про які сказав Валерій Федорович, і також до Київської міської державної адміністрації… Щоб ви за два тижні все зробили, без імпровізації, а саме консультуйтесь, будь ласка, з нашими військовими згідно із законодавством про національний спротив, згідно тієї вертикалі”, наголосив президент.

Читайте також:

Національним спротивом і теробороною мають займатися виключно професіонали – Зеленський

Зеленський наголосив, що “немає часу щось шукати, вирішувати, займатись, гратись в політику”.

“В іншому випадку будуть кадрові рішення”, – підкреслив глава держави.

Як повідомляв УНІАН, закони “Про основи національного спротиву” та “Про внесення зміни до статті 1 закону України “Про чисельність Збройних сил України” Верховна Рада ухвалила 16 липня 2021 року.

29 липня президент підписав ці закони. За словами Зеленського, створення в Україні системи нацспротиву є потужним сигналом всім, що наша країна буде оборонятись і не допустить подій 2014 року, і що “захист України для нас – це наша всенародна справа”.

Утім наступного ж дня він доручив внести зміни до закону про нацспротив з метою повного узгодження його норм з положеннями Конституції України та усунення техніко-юридичних недоліків.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Охочих “набагато більше”: стало відомо, як кияни записуються у тероборону
  • Рух опору в областях має підготовлених людей для виконання завдань – командувач ССО
  • Стало відомо, скільки у Львові витратять на підготовку до національного спротиву
Оцініть статтю
Додати коментар