Житло у кредит: у Зеленського анонсували нову програму «Українська мрія»

#INFOФОП
Фото Слово і діло

В Україні цього року почне працювати нова програма «Українська мрія», за якою громадяни зможуть взяти іпотеку під 5% річних. Плани на рік – видати 30 тисяч іпотечних кредитів.

Источник: www.slovoidilo.ua

Про це розповів заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, опублікованому у середу, 12 січня.

Скільки треба відкладати, щоб купити квартиру у різних містах УкраїниСкільки років мешканцям найбільших українських міст треба відкладати, щоб купити власне житло, дивіться на інфографіці.

«Жодних обмежень, максимально простий і зрозумілий продукт. Є сім’я, яка заробляє 20-30 тис. грн. сукупно. Наше завдання – дати цій сім’ї можливість отримати нову квартиру площею 60-70 кв. м за щомісячний платіж 10 тис. грн», – розповів він.

Також програма передбачає кредити під 5% для інших цілей, наприклад, для покупки електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

За словами Шурми, цього року планують видати 30 тисяч іпотечних кредитів.

«Якщо говорити про «Українську мрію», наша мета у 2022 році – видати 30 тисяч іпотечних кредитів за цією програмою, за рік – 70 тис., а далі вийти на стабільні 150 тис. іпотек щороку», – сказав він.

В ОПУ очікують, що це вдвічі чи у 2,5 рази збільшить обсяг будівництва.

Нагадаємо, у березні 2021 року відбувся запуск програми «Доступна іпотека 7%».

У серпні 2021 року уряд затвердив умови, за якими Українська фінансова житлова компанія, створена на базі Мінфіну, надаватиме іпотечні кредити та фінансовий лізинг.

У листопаді стало відомо, що в Україні видаватимуть житло в лізинг для медиків.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER найважливіше від «Слово і діло»

Оцініть статтю
Додати коментар