Brightwell та Visa об’єднують зусилля для реалізації програм транскордонних платежів

Лайфхаки

Платформа ReadyRemit від Brightwell буде доповнена функціоналом Visa Direct, що забезпечить додаткові переваги для програм транскордонних платежів клієнтів

Brightwell & Visa

Brightwell & Visa Фото: brightwell.com

Компанія Brightwell, постачальник платіжних продуктів з Атланти, уклала партнерство з Visa для розширення функціональності та можливостей здійснення платежів у режимі реального часу на своїй платформі ReadyRemit.

ReadyRemit розроблена, щоб допомогти бізнесу інтегрувати міжнародні грошові перекази в свої продукти за допомогою API або SDK. Платформа надає клієнтам доступ до платежів у режимі реального часу або в той самий день у 180+ країнах. Мережа підтримує банківські рахунки, мобільні гаманці та пункти видачі готівки для різних типів платежів: B2B, B2P, P2P та P2B.

Завдяки підтримці Bancorp Bank та міжнародних платіжних партнерів Brightwell, ReadyRemit допомагає компаніям швидко запускати глобальні платіжні програми, підвищувати лояльність клієнтів та отримувати нові потоки доходів. Крім того, програма пропонує функції комплаєнсу як послуги, включаючи KYC, OFAC, AML/BSA та моніторинг транзакцій.

Раніше ми писали, що Gate.io анонсувала запуск нової дебетової картки Visa у Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Visa планує запустити розрахунки в стейблкоїнах і не тільки

Завдяки використанню Visa Direct клієнти Brightwell тепер можуть запустити повністю керовану програму транскордонних платежів з дотриманням нормативних вимог, підтримкою другого рівня та управлінням ціноутворенням, включеними в пакет.

Крім того, платформа ReadyRemit може охопити понад 3 мільярди відповідних дебетових і передплачених карток у всьому світі. Вона забезпечує більш глобальні варіанти виплат для різних сценаріїв використання. Це можуть бути виплати капіталу, транскордонні платежі, перекази коштів на рахунки, пірингові транзакції тощо.

За останніми повідомленнями, Visa зацікавлена у придбанні хмарної банківської та платіжної платформи Pismo, яка щойно представила новий кредитний інструмент, що дозволяє фінансовим установам створювати рішення, пристосовані до потреб клієнтів.

Нагадаємо, що Wirex та Visa уклали довгострокове глобальне стратегічне партнерство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ставимо крипту на паузу? Що відбувається у криптогалузі, і чи будуть Visa та Mastercard заморожувати проєкти

JPMorgan инвестирует в платформу для платежей в метавселенной Tilia

В Нацбанке озвучили дату запуска нового поколения системы межбанковских электронных платежей

За матеріалами payspacemagazine.com.

Prompt
#Brightwell #та #Visa #обєднують #зусилля #для #реалізації #програм #транскордонних #платежів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар