Футбол. «Епіцентр» на Полтавщині перервав свою серію невдач (ФОТО) | Новини Хмельницького “Є”

Uncategorized

Кам’янецька команда змогла здолати «Кремінь» з Кременчука.

Кам’янець-Подільський футбольний клуб «Епіцентр» провів матч четвертого туру другого етапу чемпіонату України з футболу в групі «Чемпіонській». Кам’янчани, які в трьох попередніх поєдинках набрали лише один бал, на Полтавщині змогли перервати свою безвиграшну серію, перемігши «Кремінь» з Кременчука з рахунком 2:1.

Перед звітним поєдинком «Епіцентр» мав певні кадрові проблеми – через дискваліфікацію поєдинок пропускав кращий форвард команди Максим Гірний. Натомість, як після гри зізнався головний тренер кам’янчан Сергій Нагорняк, Гірного хоч і не вистачало, але в нього є 20 футболістів, які в разі потреби можуть зіграти на різних позиціях. Щоправда, до радикального – поставити захисника в напад, справа не дійшла. Прогнозовано центрального форварда зіграв Руслан Буряк. Який, хоч і не забив у цій грі, але постійно тримав в напрузі захист «Кременя», а інколи й відволікав собою увагу в інших партнерів по команді.

Зокрема, на 27 хвилині матчу, коли саме Буряк відволік увагу двох захисників від атаки його команди, яка завершилася пасом Юрія Глущука на Андрія Ляшенка. Той в один дотик перевів м’яч з лінії воротарського майданчика у ворота «Кременя». Повівши в рахунку, «Епіцентр» не заспокоївся. Команда продовжувала атакувати та загрожувати воротам суперника. Вже після матчу головний тренер «Кременя» Роман Локтіонов зізнався, що цей матч для його команди став найгіршим у чемпіонаті.

Кам’янчани ж забили вдруге аж на 86 хвилині, коли Микола Миронюк з лінії штрафного майданчика пробив у дальній нижній від голкіпера кут – 0:2.

Та інтрига до матчу повернулася на 90+1 хвилині. Саме тоді «Кремень» провів атаку, під час якої захисник «Епіцентра» Олег Ничипоренко не влучив по м’ячу біля власного штрафного майданчика, а Денис Галата одразу пробив – «за комірець» Роману Жмурку. Рахунок став 1:2, а попереду ще було кілька компенсованих арбітром хвилин. І «Кремень» міг забити ще – на останніх секундах гри, коли Олександр Вівдич пробивав з близької відстані по воротах гостей, але їх врятував Роман Жмурко. Отож, рахунок у матчі «Кремінь» – «Епіцентр» 1:2.

Кам’янець-подільська команда продовжує посідати 6 місце в турнірній таблиці в групі «Чемпіонська», маючи в активі вже 12 очок. Свій наступний матч «Епіцентр» знову зіграє на виїзді – 6 травня в Києві проти «Оболоні», з якою кам’янчани в першому турі другого етапу зіграли внічию 0:0.

До вашої уваги фото з матчу «Кремінь» – «Епіцентр»:

Кремінь - Епіцентр: перед матчем - подяка ЗСУКремінь - Епіцентр: перед матчем - подяка ЗСУ

«Кремінь» – «Епіцентр»: перед матчем – подяка ЗСУ

Андрій Ліповуз вперше вийшов у стартовому складі ЕпіцентраАндрій Ліповуз вперше вийшов у стартовому складі Епіцентра

Андрій Ліповуз вперше вийшов у стартовому складі «Епіцентра»

Юрій Глущук записав у свій актив гольову передачуЮрій Глущук записав у свій актив гольову передачу

Юрій Глущук записав у свій актив гольову передачу

Євген Шевченко, традиційно, грав на лівому фланзі захисту ЕпіцентаЄвген Шевченко, традиційно, грав на лівому фланзі захисту Епіцента

Євген Шевченко, традиційно, грав на лівому фланзі захисту Епіцентра

Кремінь - ЕпіцентрКремінь - Епіцентр
Андрій Ляшенко відзначився дебютним голом за ЕпіцентрАндрій Ляшенко відзначився дебютним голом за Епіцентр

Андрій Ляшенко відзначився дебютним голом за Епіцентр.

Микола МиронюкМикола Миронюк

Микола Миронюк, вийшовши на заміну на 65 хвилині матчу, на 86-ій забив гол у ворота Кременя.