футуролог прогнозує дату вічного життя

Uncategorized

Рей Курцвейл, відомий футуролог, який зробив кілька точних прогнозів, зробив новий прогноз.

Футуролог вважає, що, з огляду на нинішні і потенційне зростання технологій в генетиці, робототехніці і розвиток нанотехнологій люди зможуть досягти безсмертя через 7 років. Також Рей Курцвейл впевнений, що скоро в наших венах будуть текти нанороботи.

Наноботи — це крихітні роботи шириною 50 – 100 нм, які виконують завдання в галузі клінічної медицини. Їх використовують для досліджень в якості ДНК-зондів, як матеріали для візуалізації клітин і засобів доставки препаратів, специфічних для певних клітин.

Курцвейл вважає, що за нанороботами — майбутнє медицини. Вони зможуть відновлювати тіла на клітинному рівні, роблячи людей несприйнятливими до хвороб і старіння, а в кінцевому підсумку і до смерті. Футуролог також вважає, що люди зможуть завантажувати свою свідомість в цифрову форму, досягаючи безсмертя.

«Ми збільшували тривалість життя протягом тисячоліть. Це було навіть 19 000 років тому. Через 10-15 років (до 2025 або 2030 році) ми підійдемо до моменту, коли ми додамо більше часу, ніж зараз, до решти тривалості життя. Люди кажуть: “О, я не хочу дожити до 90 років . Але знаєте, я розмовляв з 90-річними, і вони безумовно хочуть дожити до 91, а потім і до 100 », — розповів Курцвейл інтерв’ю PBS News в 2016 році.

Рей Курцвейл відомий тим, що робив передбачення, які збувалися насправді. У 1990 році він заявив, що до 2000 року комп’ютер обіграє людини в шахи, а також передрік розвиток інтернету і перехід до бездротових технологій. Але найвідоміше його пророкування, про яке він навіть написав книгу, полягає в тому, що ми досягнемо сингулярності до 2045 року. Тоді машинний інтелект стане таким же, як людський, або навіть перевершить його.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


#футуролог #прогнозує #дату #вічного #життя

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар