хто прокладає світу дорогу в WEB3 — підсумки тижня

Криптовалюта

Цього тижня відбулось відразу декілька знакових подій у світі WEB3: українська криптобіржа WhiteBIT стала першою, хто відкрив авторизацію Web3; Мессі інвестував мільйони доларів у розробку ігор для Web3; а також Web3-платформа Wild залучила $7 млн, при цьому, серед основних інвесторів — акторка Гвінет Пелтроу. Розглянемо події по порядку

Web3

Web3 Фото: zdnet.com

Так, українська криптобіржа WhiteBIT першою серед світових CEX (централізованих бірж) реалізувала можливість авторизації за допомогою Web3-гаманця.

За словами представників компанії, тепер на WhiteBIT безпечний вхід в акаунт користувачам забезпечує не тільки надійний пароль та двофакторна автентифікація 2FA (які, до речі, також будуть функціонувати).

Володимир Носов, CEO компанії WhiteBIT, сказав, що біржа WhiteBIT бере ініціативу та відкриває портал з Web2 у Web3. Це технологія майбутнього, яка забезпечить високий ступінь безпеки та приватності використання криптовалют.

Нова функція доступна у веб-версії криптобіржі. Щоб скористатись нею, потрібно інсталювати браузерне розширення власного гаманця і надалі під час авторизації просто заходити за допомогою кнопки «Увійти через Web3».

Нагадаємо, що «Титанік» буде перенесено у Web3: токенізація артефактів легендарного лайнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Web3-гаманець від Robinhood тепер доступний у Apple App Store

Matchday, футбольний стартап, що займається розробкою ігор для Web3, вчора, 9 березня, оголосив про залучення $21 млн початкового фінансування. Провідним інвестором стала венчурна компанія Play Time легендарного футболіста Ліонеля Мессі.

Також в інвестиційному раунді взяли участь Courtside Ventures, Greylock, HackVC, Capricorn Investment Group та Horizons Ventures.

Варто зазначити, що легендарний футболіст, який сьогодні грає за паризький клуб PSG, і раніше брав активну участь у розвитку світу Web3, зокрема зробив низку кроків у NFT. Він є бренд-амбасадором відомої NFT-фентезі-гри Sorare, а також платформи фан-токенів Socios. Мессі інвестував у першу з них і підписав угоду про спонсорство з другою на суму $20 млн. Він також випустив власні офіційні NFT-колекції через платформу Easternity Chain.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стартапи Web3 отримають додаткове джерело інвестицій — Mantle Core створить власний фонд

З іншого боку, платформа цифрового мистецтва Wildxyz залучила $7 млн початкового фінансування для розширення своєї програми резиденцій та спільноти, що працює з невзаємозамінними токенами (NFT), — повідомила компанія у четвер, 9 березня.

Раунд очолила венчурна компанія Matrix Partners за участі відомих інвесторів, серед яких засновник LinkedIn Рід Хоффман, актриса і засновниця Goop Гвінет Пелтроу, співзасновник Twitch Кевін Лін та інвестор NFT Козомо де Медічі.

Дуглас Кобс, генеральний директор і засновник Wild, розповів, що його мета — допомогти художникам створювати роботи на Web3 для колективного внеску в «Wildverse», рідний метапростір платформи.

«Ми вважаємо, що майбутнє буде набагато більш захоплюючим, набагато більш експериментальним, керованим інноваціями AR і VR, — сказав Кобс, маючи на увазі доповнену і віртуальну реальність. — Наша команда в Wild, — це найкреативніші люди на планеті, які будують цю нову поверхню експериментального мистецтва, з якою ми всі можемо грати, взаємодіяти, і будувати спільноту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Telegram з’явився серйозний конкурент — Web3-платформа обміну повідомленнями на основі криптографії

Що таке криптовалюти Web3: список найпопулярніших монет

Mastercard анонсував акселератор для музикантів на базі Web3

За матеріалами coindesk.com, decrypt.co, speka.media.

Prompt
#хто #прокладає #світу #дорогу #WEB3 #підсумки #тижня

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар