Коротко про NFT, DeFi,DAO d 2023

laptop internet vehicle technology Uncategorized

У 2022 році ми спостерігали збій деяких значних проектів, пов’язаних із криптографією, через що Web3 зазнав значних невдач.

Проте технологічний прогрес та інновації все ще стають сильними, тому 2023 рік повинен стати роком підвищеної оцінки ризиків. Заплановано ряд послуг, які з часом стануть популярними для просування Web3. Згідно з Web3, ми тепер маємо засоби для створення онлайн-місць, які справді належать нам, а також для впровадження цифрових демократій завдяки технологіям наприклад блокчейн, криптовалюти, незамінні токени та децентралізовані автономні організації (DAO).

В Інтернеті ми пройшли довгий шлях; на початку це було немислимо. Web3 зараз є предметом угод і суперечок, але він може багато чого запропонувати. Підприємства, які використовують Web3 і блокчейн, готуються до майбутнього, виявляючи, як допомогти своїм клієнтам і клієнтам робити більше з меншими витратами. Завдяки вдосконаленій інфраструктурі незабаром можна буде побачити більш орієнтовані на людину та цілісні тенденції Web3.

Головні тренди web3 у 2023 році:
До 2030 року ринкова ніша Web3 розшириться на 41% і вирішить багато проблем, з якими зараз стикаються користувачі Інтернету.

Ігри
Використання Web3 UI/UX і використання блокчейну в іграх останнім часом зросло. Також буде більше доступних ігор «грай, щоб заробити». Тоді буде ретельно продумана економіка гри. Крім того, протягом наступних чотирьох років ринок ігор зросте на 50%.

Як Web3.0 робить революцію в іграх?


NFT
NFT були значною тенденцією в 2021 році, але втратили силу в 2022 році. Це вигідно для технологій, оскільки розробникам потрібно буде пропонувати більше цінності, щоб залучити користувачів. Майбутнє падіння доданої вартості має існувати, оскільки NFT без вартості впаде. Компанії повинні навчатися корисним NFT, які є набагато більшим, ніж просто витворами мистецтва. Квитки NFT, наприклад, є одним із методів. Це фантастичний підхід до залучення клієнтів для товарів і спеціальних заходів.

Хочете знати, як NFT змінять світ?


Децентралізовані автономні організації (DAO)
DAO не є новою концепцією в криптовалюті, але вони ще не повністю розкрили свій потенціал. Ми можемо швидко визначити випадки використання для такого типу організації, навіть переглянувши кілька останніх подій. Перегляньте опитування Ілона Маска, щоб дізнатися, чи вважають люди, що він повинен продовжувати очолювати Twitter. Він заявив, що буде слідкувати за результатами опитування, а виявилося, що громадськість хоче його відставки. А хто голосував? Чи могли комп’ютерні програми маніпулювати опитуванням? Очевидно, може. DAO принаймні зможе перевірити таке голосування в мережі та пов’язати його з активами виборців.

Хочете дізнатися більше про потенціал NFT?


GameFi
Ідея GameFi або метавсесвіту, швидше за все, походить від NFT. Це надає іграм більше економіки, яку гравці можуть використовувати собі на користь. Активи можна обмінювати між світами та іграми, торгувати на зовнішніх ринках, і вони навіть не повинні бути частиною однієї гри.

Відновлювальне фінансування (DeFi)
DeFi — це розширення того, що ви, можливо, чули. Він поєднує ідею децентралізованих фінансів з ідеєю регенеративної економіки. Уявіть, що ви володієте зеленою, красивою ділянкою землі. Ви можете надати земельній ділянці грошову оцінку за допомогою ReFi. Web3 — це платформа, до якої користувачі можуть отримати доступ за допомогою гаманця, щоб інвестувати, купувати або обмінювати природні ресурси. З метою захисту навколишнього середовища відновлювальне фінансування вважається справедливим і довгостроковим.

Пристебніться! 2023 рік стане захоплюючим для децентралізованого Інтернету.

Оцініть статтю
Додати коментар