Мінцифри та Держспецзв’язку створять єдиний ресурс для управління держреєстрами

Лайфхаки

В Україні існує понад 450 державних реєстрів, проте 80% із них застаріли технологічно та вразливі для кібератак. В уряді знайшли вирішення проблеми

Минцифры

Мінцифри. Фото: thedigital.gov.ua

Міністерство цифрової трансформації та Державна служба захисту зв’язку об’єднали зусилля для створення інноваційної платформи для розгортання та управління державними електронними реєстрами. Новий інструмент забезпечить швидке та зручне створення громадських реєстрів для державних органів та їх ефективне управління.

Ключовою складовою будь-якої сучасної цифрової держави є електронні реєстри, які містять якісні дані та забезпечують швидкий обмін інформацією між різними держорганами. В Україні існує понад 450 державних баз данних, проте 80% із них застаріли технологічно та вразливі для кібератак.

Створення платформи для розгортання реєстрів стане важливим етапом у цифровій трансформації, оскільки всі дані будуть систематично та впорядковано зберігатися на електронних платформах, що дозволить прискорити запуск онлайн-послуг та загальну діджиталізацію.

Онлайн-платформа не тільки дозволятиме створювати нові реєстри, а й здійснюватиме технічну переробку та поступове перенесення застарілих баз даних. Усі зміни фіксуються та проходять через бізнес-процеси, що забезпечує захист від незаконних змін даних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ призупинив дію ліцензій трьох учасників фінринку

Ми раніше повідомляли, що порядок компенсації видатків, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджено цього тижня Кабінетом міністрів. Компенсація надається роботодавцям за створення нових робочих місць та найм офіційно зареєстрованих безробітних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Позиції Tesla летять у прірву: падіння прибутку на 20% – що трапилося?

У РФ дочірній підрозділ італійської Intesa Sanpaolo призупинив відкриття рахунків у валюті

За матеріалами сайту thedigital.gov.ua

Prompt
#Мінцифри #та #Держспецзвязку #створять #єдиний #ресурс #для #управління #держреєстрами

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар