На що українці найчастіше збирають гроші в «Конвертах» ПриватБанку

Лайфхаки

Серед головних цілей, які переслідують українці під час користування «Конвертами» ПриватБанку, — допомога армії або тим, хто цього потребує, та власні накопичення

ПриватБанк

Фото: youtube.com

Нагадаємо, у середині січня ПриватБанк додав нову послугу Конверт, за допомогою якої легше робити накопичення та збирати донати.

Весь цей час функція працювала в режимі бета-тестування в застосунку Приват24 — через меню «Конверти» чи меню «Гаманець». Його можна поповнити як звичайну картку, а всі учасники збору бачать мету та прогрес її досягнення.

Читайте також: ПриватБанк знизив удвічі вартість міжнародних переказів

За більш ніж місяць з’ясувалось, що клієнти ПриватБанку, які доєднались до тестування нового інструменту, найчастіше відкривали Конверти для збору коштів на допомогу ЗСУ, інші добрі справи та створення власного фонду накопичень.

Про це розповів член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, повідомляють у пресслужбі банку.

На що збирали кошти українці

За його словами, серед десятків тисяч активних тестувальників послуги найбільш популярним Конвертом є «На добру справу». Саме його вибирають для збору донатів на ЗСУ та гуманітарні програми.

На другому місці за популярністю — «Фінансова подушка», за допомогою яких заощаджують кошти на випадок непередбачуваних ситуацій.

Вас може зацікавити: Скільки та де українці платили через «Термінал» ПриватБанку у 2023 році

Також у ТОП 5 найбільш популярних Конвертів накопичення коштів на відпустку, на подарунок близьким та на омріяне авто.

Серед пропонованих клієнтами власних цілей Конвертів, що дає широкий простір для творчої назви накопичень, лідирують збори на Перемогу, потреби ЗСУ, дрони, окопні свічки, а також на весілля, книги та освіту.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку протягом минулого року витратили майже вдвічі більше коштів при оплаті товарів та послуг картками, ніж у 2022-му.

Так, у 2023 році українці сплатили майже 3 млрд покупок на 780 млрд грн через мережу торгових терміналів ПриватБанку. Це більш ніж на 40% більше, ніж за підсумками 2022 року, коли показник становив 550 млрд грн.

Також ми писали, що ПриватБанк запустить нові послуги та сервіси для клієнтів цього року, а також продовжить кредитну підтримку населення. Докладніше читайте в нашому матеріалі.

Ознайомтесь з іншими важливими матеріалами:

У Приват24 додали нові Digital картки Visa

Де тримають гроші три найбагатші людини світу

ПриватБанк дозволив відкривати по декілька карток єВідновлення: як отримати

Prompt
#На #що #українці #найчастіше #збирають #гроші #Конвертах #ПриватБанку

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар