Названо топ-10 найвпливовіших людей у світі криптовалют

Лайфхаки

Сьогодні існує багато різних рейтингів, які висвітлюють найвпливовіших людей у світі криптовалют. Ми обрали один із найоб’єктивніших і пропонуємо вашій увазі

Названо топ-10 найвпливовіших людей у світі криптовалют

Названо топ-10 найвпливовіших людей у світі криптовалют Фото: freepik.com, pngwing.com

У дослідженні, проведеному компанією CoinLedger (спеціалізується на розробці ПЗ та оподаткуванню крипти), за основу взято популярність криптоперсон у соцмережах X та Instagram. Тож, згідно з результатами їхнього аналізу, до топ-10 найвпливовіших людей у світі крипти увійшли:

Топ-10 найвпливовіших людей у світі криптовалют

Топ-10 найвпливовіших людей у світі криптовалют

Видання ITedge news.africa, де описується дослідження, також розкриває деякі деталі про осіб із рейтингу.

Маючи понад дев’ять мільйонів підписників у соціальних мережах X та Instagram, Чанпен Чжао — найпопулярніша та найвпливовіша особистість у криптовалютній індустрії. Однак співзасновник найбільшої криптобіржі світу — Binance, поки що чекає на вирок суду (він визнав себе винним у порушенні вимог Закону США про боротьбу з відмиванням грошей у рамках угоди з Департаментом юстиції).

Згідно з американськими правилами винесення вироків, Changpeng Zhao (CZ) може отримати 12-18 місяців ув’язнення. Докладніше про те, що чекає на Чжао (огляд судового процесу), читайте тут.

Цікаве по темі: Безкоштовна крипта у 2024 році: топ-15 найочікуваніших аірдропів

Віталік Бутерін — друга найвідоміша і найвпливовіша особистість у світі крипти, із сукупною кількістю підписників у соціальних мережах 7,7 млн. Співзасновник Ethereum, програміст і філантроп, він поважна людина в усьому світі. Після повномасштабного вторгнення рф заявив про підтримку України і пожертвував $5 млн у крипті.

Нещодавно він сказав, що ШІ може перевершити людину як «вищий» вид.

«Навіть Марс може виявитися небезпечним, якщо надрозумний ШІ обернеться проти людства», — попереджає творець Ethereum.

Також на початку 2024 року він дав чотири фінансові поради, які допоможуть як інвесторам-початківцям, так і досвідченим, знизити ризики на тлі сильної волатильності в криптовалютному просторі.

Генеральний директор Block Inc. Джек Дорсі посів третє місце із загальною кількістю підписників у соціальних мережах 6 400 000. Він один із засновників Twitter і раніше обіймав посаду гендиректора компанії до її продажу Ілону Маску.

На думку Дорсі, інтернет — єдина цифрова нація, яка повинна мати світову «нативну криптовалюту», що спрощує доступ до фінансових послуг. Він інвестував великі гроші в різні криптопроєкти, зокрема й освітні, планував інтегрувати криптоінструменти в Twitter, називаючи Bitcoin однією з трьох ключових тенденцій майбутнього (інші дві — це ШІ та децентралізація).

Останні роки Дорсі також інвестував у створення дата-центрів з видобутку крипти на африканському континенті (у сільській місцевості), створюючи бази відновлюваної енергетики (зокрема, підписано контракти з африканською гідроелектростанцією HydroBox на п’ять пілотних проєктів у Кенії).

Він також відомий філантроп, зокрема, у 2020 пожертвував $1 млрд на боротьбу з COVID-19. MIT Technology Review (Массачусетський технологічний інститут) назвав його видатним новатором у віці до 35 років.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Гіганти Волл-стріт блокують інвестиції клієнтів у біткоїн-ETF: що відбувається

Одна з найбільших країн світу може відмовитися від крипти

Як змінилася вартість Bitcoin на тлі рішення SEC і чого очікувати

Prompt
#Названо #топ10 #найвпливовіших #людей #світі #криптовалют

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар