Подивіться, як робот друкує на 3D-принтері чізкейкі

Uncategorized

Інженери вивчають можливості використання роботизованих 3D-принтерів в харчовій промисловості. Дослідження опубліковано в журналі Science of Food.

Дослідники протестували можливість створення різних чізкейк, що складаються з семи основних інгредієнтів: крекера, арахісового масла, шоколадної пасти (Nutella), бананового пюре, полуничного джему, вишневого крему і глазурі. Не всі варіанти створених чізкейк виявилися успішними: багато хто з них просто розпливалися в процесі створення.

Найбільш стабільними виявилися рецепти, в яких в якості основного інгредієнта для кожного шару використовувався крекер. При цьому арахісове масло і шоколадну пасту найкраще використовувати в якості підтримуючих пластів, що утворюють «басейн» для більш м’яких інгредієнтів: банана і джему.

Друк чізкейк на 3D-принтері. Відео: Columbia Engineering

Дослідники відзначають, що для створення багатокомпонентних конструкцій потрібно розробляти складні рецепти, які слідують основним архітектурним принципам. Потрібно створити жорстку основу для підтримки більш м’яких верств для успішного багатошарового друку з декількох інгредієнтів.

Лазерне приготування їжі і 3D-друк харчових продуктів дозволять кухарям локалізувати смаки і текстури в міліметровому масштабі, сформувати персональні продукти з урахуванням дієти і переваг.

Крім того, оскільки система використовує високоенергетичне направлене світло для індивідуального нагріву з високою роздільною здатністю, приготування їжі може стати більш економічним і екологічно безпечним. Але для повноцінного впровадження такої системи буде потрібно велика робота по створенню нових рецептів і принципів кулінарії.

#Подивіться #як #робот #друкує #на #3Dпринтері #чізкейкі

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар