ПриватБанк зробив перекази з Польщі через Western Union безкоштовними: умови

Лайфхаки

Отримати переказ можна як через електронні платформи держбанку, так і за допомогою терміналів самообслуговування чи банкоматів

ПриватБанк зробив перекази з Польщі через Western Union безкоштовними. Фото: minfin.com.ua

З квітня до середини вересня 2023 року громадяни України, які є клієнтами держбанку, зможуть отримувати грошові перекази від родичів із Польщі за допомогою сервісу Western Union у ПриватБанку безкоштовно. Такий переказ має надсилатися через веб-версію особистого кабінету або через мобільний додаток банків Bank Pekao, PKO Bank Polski та Santander Bank.

Крім того, повідомляється про зниження деяких тарифів, які діють під час відправлення грошей між країнами, а також обмінного валютного курсу. Зокрема, відправляючи через популярний міжнародний сервіс у відділеннях усіх польських банків.

Клієнти ПриватБанку можуть отримати переказ у доларах, євро або гривні всього в кілька кліків, використовуючи додаток або веб-версію Приват24, термінали самообслуговування, банкомати, через сервісний центр банку за телефоном 3700 або чат онлайн, а також у відділеннях банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Xiaomi внесли до списку спонсорів війни: в чому причина

Ми раніше повідомляли, що обмін інформацією між податковими Україною та країнами ЄС є частиною плану BEPS. Така інфраструктура допоможе регулюючим органам легко виявляти кінцевих бенефіціарів та незадекларовані доходи громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Нова пошта скасувала плату за одну зі своїх послуг

МВФ анонсував запуск експериментальної валюти центробанку (CBDC): що це дасть банкам?

Prompt
#ПриватБанк #зробив #перекази #Польщі #через #Western #Union #безкоштовними #умови

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар