Самсон Моу виступив із різким попередженням інвесторам в альткоїни

Лайфхаки

Самсон Моу відправив інвесторам в альткоїни сигнал про важливість бути обачними в поточному фінансовому ландшафті

Самсон Моу виступив із різким попередженням інвесторам в альткоїни

Фото: coindesk.com

Самсон Моу, відома фігура в криптовалютному просторі та прихильник майбутнього, в якому Біткоїн досягне позначки в $1 млн за монету, виступив із суворим попередженням для інвесторів в альтернативні криптовалюти.

Моу припускає, що BTC відходить від традиційних ринкових кореляцій і незабаром відокремиться і від ширшого криптовалютного ландшафту.

BTC відокремлюється від S&P 500

У понеділок, 26 лютого, S&P 500 завершив торги в мінусі на 0,5%, в той час, як Біткоїн продемонстрував висхідну траєкторію з приголомшливим 10%-вим приростом.

Це ясно показує, що BTC втрачає свою залежність від акцій. Протягом усієї історії відсутність значної кореляції між криптовалютним і фондовим ринками прокладала шлях до найзначніших “бичачих” стрибків для Біткоїна та альткоїнів.

У поточному році Біткоїн продемонстрував чудові показники порівняно з традиційними активами, такими як акції та золото. Співвідношення ціни BTC і дорогоцінного металу досягло найвищого рівня за останні два роки. З початку року ціна Біткоїна зросла на 33%, продовжуючи стійку тенденцію до зростання.

Згідно з аналізом Моу, інвестори в альткоїни можуть опинитися в хиткому становищі, спостерігаючи за тим, як Біткоїн продовжує своє сходження. Він стверджує, що, хоча багато хто очікує, що їхні улюблені альтернативні монети підуть за траєкторією флагмана, реальність може виявитися зовсім іншою.

Моу припускає, що ці інвестори можуть зостатися з поламаним возом під час зльоту BTC, натякаючи на те, що альткоїни можуть не зазнати аналогічного зростання.

Попередження Моу підкреслює розрив між BTC та іншими криптовалютами в очах деяких видатних діячів галузі. Оскільки домінування і ціна Біткоїна продовжують зростати, виникають питання про майбутнє альтернативних криптовалют та їхню здатність йти в ногу з лідером ринку.

Однак думка Моу не є загальноприйнятою: багато експертів підкреслюють потенціал конкретних альткоїнів для задоволення унікальних потреб і виділення окремих ніш у криптовалютній екосистемі, що розвивається.

Наприклад, раніше аналітик Міхаель ван де Поппе назвав п’ять альткоїнів, які, на його думку, покажуть хороші результати в першому кварталі 2024 року.

Вам може бути це цікаво:


Prompt
#Самсон #Моу #виступив #із #різким #попередженням #інвесторам #альткоїни

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар