Створено « невидимий » полімер для доставки ліків в організм людини

Uncategorized

Тіоефіри нового полімеру забезпечують захист від оксидантів, в той час як його гідрофільні гліцерини забезпечують більш низьку імуногенність і високу стійкість до деградації і денатурації.

Дослідники розробили нову синтетичну речовину, яка потенційно може стати більш ефективним і безпечним способом доставки ліків в організм.

Нині поліетиленгліколь (ПЕГ) — найбільш часто використовуваний полімер для біомедичних застосувань через його нетоксичність і високу розчинність. У нього безліч застосувань, включаючи покриття наноносіїв, які переносять фармацевтичні препарати в кровотік пацієнта.

Незважаючи на те, що у ПЕГ є безліч переваг, цей полімер неідеальний. Дослідники стурбовані власною імуногенністю ПЕГ, а, значить, поліетиленгліколь викликає небажану імунну відповідь. Тепер група вчених створила новий «активний і невидимий» полімер політіогліціділгліцерин (Polythio Glycidyl glycerol, PTGG), який, за попередніми даними, більш безпечний і ефективний для доставки ліків.

Дослідження, опубліковане в Журналі Американського хімічного товариства, показало, що PTGG рідше виявляється імунною системою при переміщенні по тілу в порівнянні з ПЕГ. Він також підвищував фізичну стабільність і захищав тканини від окисного і запального пошкодження.

#Створено #невидимий #полімер #для #доставки #ліків #організм #людини

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар