У Білому домі обговорюють запровадження 30-відсоткового податку на майнінг криптовалют

Лайфхаки

Представник Адміністрації Байдена заявив, що майнінгові пули не в повній мірі усвідомлюють масштаби шкоди, яку завдає суспільству їхня діяльність

Crypto USA

Фото: beincrypto.com

У Білому домі обговорюється можливість додаткового оподаткування криптоіндустрії. Зокрема, цього тижня прозвучала пропозиція включити до федерального бюджету 30% податку на електроенергію, яку споживають майнінгові хаби. Онлайн-видання Yahoo повідомляє, що така законодавча ініціатива спрямована на скорочення викидів в атмосферу від видобутку біткоїнів.

CEA при президенті США готує текст публікації, де буде викладено подробиці проекту . Акцизний податок отримав назву Digital Asset Mining Energy (DAME). У CEA кажуть, що фірми, які видобувають криптоактиви, не враховують фактора забруднень та шкоди, яку завдають суспільству. Також їхня діяльність опосередковано сприяє підвищенню вартості палива.

Проте голова Департаменту з енергетичної політики Палати цифрової торгівлі Том Мейпс негативно висловився з приводу нової ініціативи. За його словами, влада вкотре намагається атакувати криптоіндустрію.

«Це чітко свідчить, що їм не подобається ця галузь. Вони шукають способів її обмежити», – пояснив він.

Раніше в Адміністрації Байдена зачитали звіт, в якому йшлося про те, що на майнінг цифрових валют витрачається енергії більше, ніж сумарне споживання всієї Австралії. У США працюють 30% усіх світових майнінгових пулів. Їхні сукупні енергетичні витрати становлять від 0,9% до 1,7% усіх витрат споживачів у країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівників захистять від зміни власника: парламент схвалив законопроект

Ми раніше повідомляли, що влада Сполучених Штатів наклала штрафні санкції на криптобіржу Poloniex. Розмір штрафу складає $15. Такий захід пов’язаний з тим, що майданчик із січня 2014 року по листопад 2019-го нелегально обслуговував користувачів, які проживають на підсанкційних територіях, таких як Крим, Куба, Іран, Судан та Сирія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Китай нарощує видобуток золота: резерви центробанку переведуть у дорогоцінний метал

Стало відомо, коли Бітрікс24 стане недоступним для українських підприємств

За матеріалами сайту forklog.com

Prompt
#Білому #домі #обговорюють #запровадження #30відсоткового #податку #на #майнінг #криптовалют

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар