Україна отримала нагороду за керування державним боргом

Лайфхаки

Експерти відзначили успіх у переговорах із закордонними партнерами, в ході яких вдалося домовитися про відстрочку виплат на $21,1 млрд
 

Україну нагородили IFR Awards 2022 у номінації Financing Package and EMEA Restructuring від International Financing Review за високу ефективність в управлінні держборгом. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну. Уповноважений уряду з питань державного боргу Юрій Буца заявив, що високі результати роботи Міністерства фінансів у цьому напрямі дозволили забезпечити фінансову стабільність та прозору комунікацію з інвесторами.

У прес-службі Мінфіну зазначили, що з початком війни зростання дефіциту держбюджету до $5 млрд на місяць для покриття невідкладних потреб під час військового стану та швидке скорочення міжнародних резервів змусили Мінфін провести операцію з управління державним боргом. У ході переговорів із закордонними кредиторами та інвесторами було досягнуто домовленості про відстрочку з виплат за всіма суверенними та гарантованими державою єврооблігаціями сумарно на $21,1 млрд.

Згода партнерів демонструє рівень підтримки України на міжнародній арені. International Financing Review – аналітичний та новинний портал у сфері ринків капіталу та інвестиційної банківської справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Макроаналітик із Bloomberg прогнозував майбутнє фінансових ринків перед оприлюдненням CPI США

Ми раніше повідомляли, що у січні 2023 року інфляція в Україні у річному вимірі сповільнилася з 26,6% (фіксувалось у грудні) до 26%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Раді розкритикували проект “Інвестнянь” за низьку ефективність

Податкова служба відновила публічний доступ до реєстру платників ПДВ

За матеріалами сайту mof.gov.ua

Prompt
#Україна #отримала #нагороду #за #керування #державним #боргом

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар