В Інтернеті з’явились перші рендери та характеристики Google Pixel 8

Лайфхаки

Девайс має плоский екран на 5,8 дюйма, а розміри пристрою становлять 150,5 x 70,8 x 8,9 мм

Фото: mysmartprice.com

Інсайдер Стів Геммерстоффер, який публікує матеріали під псевдонімом OnLeaks, поділився останніми новинами зі світу мобільної техніки. На його сайті були викладені рендери та попередні характеристики майбутнього смартфона Google Pixel 8. У статті йдеться про те, що корпус має округлені контури на відміну від попередніх моделей.

Ще одна помітна зміна – збільшення майданчика під подвійну основну камеру в смужці, що виступає ззаду. OnLeaks пише, що новий смартфон компанії має дещо менший дисплей – приблизно 5,8 дюйма. Екран залишиться плоским, а у верхній частині є виріз під фронтальну камеру.

Розміри пристрою становитимуть 150,5 x 70,8 x 8,9 мм. Клавіша старту та “гойдалка” гучності, як і раніше, залишаться на правій стороні девайсу. А порт USB-C і основний динамік знаходяться в нижній частині смартфона. Очікується, що Google Pixel 8 та 8 Pro будуть анонсовані під час конференції I/O 2023. Однак у продажу телефони з’являться лише на при кінці року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регулятори США розслідували діяльність Signature Bank напередодні його краху

Ми повідомляли, що чатбот на сайті компанії, доступний для користувачів, функціонує на основі алгоритму покоління 3.5. Він може працювати лише з текстовим контентом, відповідати на запитання та вести листування. Більш досконала версія GPT-4 отримала можливість працювати з текстами зображення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому Біткоїн зростає: 5 головних технічних аргументів

Які банки виграли від краху SVB: аналітика Bloomberg

За матеріалами сайту mysmartprice.com

Prompt
#Інтернеті #зявились #перші #рендери #та #характеристики #Google #Pixel

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар