Запущено перший у світі завод гігаватних твердотільних літій-керамічних батарей

Технології

У Тайвані компанія Prologium Technology Co відкрила перший у світі завод з виробництва твердотільних літій-керамічних акумуляторів потужністю в гігават, що стало новаторським кроком у високотехнологічному індустріальному парку Таоюань. Завод, орієнтований на виробництво акумуляторів для електромобілів, має намір відправити першу партію автовиробникам вже цього року, причому подібне підприємство планується відкрити у Франції.

Це підприємство уособлює 17 років інноваційної діяльності компанії Prologium, кульмінацією якої стало масове виробництво сучасних твердотільних акумуляторів ємністю 106 А-год з анодами з високим вмістом кремнію. На заводі застосовуються вдосконалені технології виробництва, що забезпечує підвищену ефективність та економічну доцільність.

Засновник і генеральний директор Prologium Вінсент Янг підкреслив, що завод відіграє ключову роль у реформуванні сектору акумуляторних батарей та підтримці глобальних зусиль у галузі автомобілебудування з нульовим рівнем викидів. Він також бачить, що вплив заводу поширюватиметься по всьому світу.

Очікується, що окрім впливу на ринок, завод стане значним локомотивом зайнятості в Таоюані, створивши понад 1200 робочих місць та зміцнивши місцеву економіку.

#Запущено #перший #світі #завод #гігаватних #твердотільних #літійкерамічних #батарей

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар