Аквалангіст знайшов біля берегів Італії дивовижний скарб: що там було

Суспільство

Добре збережені бронзові монети, знайдені біля берегів Сардинії, можливо, пов’язані з кораблетрощею.

Дайвер, який досліджує води Сардинії в Італії, виявив десятки тисяч бронзових монет римської епохи, захованих в морській траві. Чоловік відразу ж повідомив владі про знахідку недалеко від міста Арзакена. Судячи з місцезнаходженням скарбу, експерти вважають, що тайник пов’язаний з невиявленою кораблетрощею, згідно зі заявою Міністерства культури Італії.

За первинними оцінками, в скарбі було від 30 000 до 50 000 монет. Тільки чотири з них виявилися пошкоджені, але навіть на них були розбірливі написи, включаючи дати та обличчя.

Подальше дослідження археологів показало, що фоли, тип великих монет, використовувалися в Римській і Візантійській імперіях. Згідно із заявою, між 324 і 340 роками нашої ери вони перебували у «винятковому збереженні». Монети перебували в обігу під час правління римського імператора Костянтина Великого, яке тривало з 306 по 337 роки нашої ери.

«Скарб, знайдений в водах Арзакени, являє собою одну з найважливіших нумізматичних знахідок за останні роки і ще раз підкреслює багатство і важливість археологічної спадщини на глибинах наших морів», — заявив Луїджі Ла Рокка, генеральний директор археології, образотворчого мистецтва і ландшафту середземноморського острова.

#Аквалангіст #знайшов #біля #берегів #Італії #дивовижний #скарб #що #там #було

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар