BNP Paribas та Hokodo об’єднують зусилля для запуску нової пропозиції B2B BNPL

Криптовалюта

Британська фінтех-компанія Hokodo та французька банківська група BNP Paribas об’єднали зусилля для запуску нового рішення B2B BNPL (купуй зараз, плати пізніше), розробленого для великого комерційного бізнесу

BNPL

BNPL Фото: americasmi.com

Нова пропозиція, яка може бути інтегрована в існуючі каси через API, дозволить транснаціональним корпораціям надавати своїм бізнес-клієнтам альтернативні варіанти оплати, такі як BNPL.

У Hokodo кажуть, що завдяки процесу прийняття кредитних рішень у режимі реального часу та «висококонфігурованим» моделям андеррайтингу, рішення може запропонувати миттєве схвалення покупців та оптимізацію процесу замовлення.

Компоненти повного сервісу включають власне прийняття кредитних рішень, фінансування транзакцій, страхування кредитів та шахрайства, інкасацію та різні варіанти фінансування, доступні відповідно до потреб продавців.

Заснована у 2018 році Річардом Торнтоном, Луї Карбоньє та Самі Бен Хатітом, компанія Hokodo надає торговельним підприємствам (B2B) рішення з торгового кредитування в режимі реального часу. Наразі компанія співпрацює з понад 20 продавцями та 15 000 покупцями у Великобританії, Франції, Іспанії, Німеччині, Бельгії та Нідерландах.

Раніше ми писали, що ринок BNPL в Японії зрушив з «мертвої точки»: Smartpay запустила сервіс споживчого кредитування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Walmart запровадить послугу швидкого кредитування BNPL — деталі

Плюси та мінуси BNPL: як регулятори намагаються взяти під контроль швидкi кредити

Ціни зростають: британський супермаркет запустив BNPL-кредити, але зіткнувся з критикою

За матеріалами fintechfutures.com.

Prompt
#BNP #Paribas #та #Hokodo #обєднують #зусилля #для #запуску #нової #пропозиції #B2B #BNPL

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар