Ілон Маск поділився відео, створеним за допомогою українського додатку Reface

Суспільство

Ілон Маск запостив у своєму Twitter контент зроблений в українському додатку Reface. Всього за дві години твіт набрав понад 42000 лайків.

Джерело: nv.ua

Анімований ролик триває всього декілька секунд, його вже передивилися понад 1,5 млн разів.

Відео, яке запостив Ілон Маск, створене за допомогою нової функції Reface — анімації обличчя, яку команда запустила два місяць тому. Вона дозволяє анімувати будь-які зображення, картини, фото з обличчям і накладати музику. У твіті намальований портрет Ілона Маска ожив та співає.

https://twitter.com/elonmusk/status/1413012804437696513

У 2019 Ілон Маск уже ретвітив контент з Reface, який спершу став віральним у Reddit, а потім і в соціальній мережі Twitter. За допомогою додатку Reface Маск наклав своє обличчя на фото актора Двейна Джонсона під ніком Гора.

Ілон додав підпис «Так, я трохи качаюсь». Пост зібрав майже 700 тисяч вподобань та понад 100 тисяч поширень.

Додамо, Reface дозволяє за лічені секунди вставити своє селфі у відео із знаменитостями і не тільки. Створений у 2020 році cтартап визнаний додатком року за версією Google Play.

У серпні 2020 Reface став номер один додатком в американському App Store, випередивши TikTok та Instagram. Додаток залучив $5.5M інвестицій від провідного венчурного фонду Andreessen Horowitz.

Завдяки новій функції Swap Animation, такі відомі київські мурали, як Відродження і мурал з дитиною заспівали Київський вальс.

Функція дозволяє переносити своє обличчя на картини, статуї, постери, персонажів відеоігор та покращувати їх за допомогою музики та інших звуків.

Оцініть статтю
Додати коментар