Коли Чорна п’ятниця 2023

man in yellow shirt and brown pants Суспільство

Що таке чорна п’ятниця ?

Чорна п’ятниця (Black Friday) — це традиційно американське вираження, яке вказує на день після Дня подяки, коли багато роздрібних магазинів запускають різноманітні розпродажі та знижки, щоб привернути більше покупців до своїх товарів і послуг. Це свято часто відзначається великими знижками, спеціальними акціями та пропозиціями, що надаються на короткий термін.

Чорна п’ятниця стала популярною не лише в США, а й в інших країнах, включаючи країни Європи та області Азії. Вона часто вважається офіційним початком різдвяного сезону покупок, і багато споживачів використовують цей час для того, щоб придбати товари зі значними знижками.

Коли святкують чорну п’ятницю ?

Чорна п’ятниця завжди відзначається у четверний четвер листопада в Сполучених Штатах. Оскільки це рухоме свято, дата може коливатися в межах 23-29 листопада. Конкретна дата залежить від того, який день тижня припадає на 23 листопада, який завжди є четвергом.

Для того щоб визначити точну дату чорної п’ятниці у конкретному році, вам слід подивитися на календар. Офіційно знижки та розпродажі зазвичай починаються вже у четвер, але багато магазинів та інтернет-платформ розширюють заходи зі знижками на весь листопад, включаючи той відразу після Дня подяки.

Які традиції пов’язанні з цим святом в Україні

Також, слід зазначити, що термін “Чорна п’ятниця” може використовуватися в інших країнах для позначення подібних розпродажів та знижок, і тут дати можуть відрізнятися від американської традиції.

Україна традиційно не має особливих традицій, пов’язаних із Чорною п’ятницею, які були б схожі на американські. Однак українці також можуть взяти участь у різних розпродажах та знижках, які можуть бути запропоновані різними магазинами, які приймають участь у глобальних тенденціях різдвяних розпродажів.

У деяких випадках українські магазини та онлайн-платформи можуть використовувати термін “Чорна п’ятниця” для позначення спеціальних пропозицій та акцій, але це не є загальною традицією в країні.

Особисто українці можуть використовувати цей час для розпочатку різдвяних підготовок, придбання подарунків та інших необхідних речей. За останніми роками інтерес до Чорної п’ятниці та різдвяних розпродажів у світі зростає, і українці також можуть відзначити цей час для вигідних покупок.

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар