Китай планує запустити перший в світі вакуумний поїзд Hyperloop

Uncategorized

У Китаї вибрали маршрут для запуску першої комерційної лінії вакуумного поїзда. За планом, Hyperloop буде запущений на південному сході країни між містами Гуанчжоу і Шанхай в 2035 році, повідомляє South China Morning Post.

Інженерна академія Китаю і залізнична влада країни провели відбір маршрутів для запуску першої демонстраційної лінії надшвидкісного поїзда на магнітній підвісці. Для реалізації китайської версії Hyperloop обрана лінія між двома великими промисловими містами на південному сході країни: Гуанчжоу і Шанхаєм.

За даними South China Morning Post, поїзд буде рухатися по маршруту довжиною 175 км і розвивати максимальну швидкість до 1 000 км/год. Нині рух по цьому маршруту займає три години по звичайній залізниці і годину на високошвидкісному поїзді. Запуск Hyperloop скороти час у дорозі приблизно до 15 хв.

Лінія Шанхай — Гуанчжоу була обрана в результаті аналізу безлічі факторів. Ключовими стали відносно плоска місцевість і великий економічний потенціал шляху, пов’язаний з високою щільністю населення в регіоні і економічною активністю в цих містах. Для запуску поїздів буде потрібно провести велику роботу зі створення необхідної інфраструктури. Очікується, що поїзди почнуть рух в 2035 році.

Потяги на магнітній подушці (Маглев) працюють у багатьох частинах світу. У 2012 році Ілон Маск запропонував запускати їх в вакуумних тунелях, щоб збільшити швидкість руху до 1220 км/год, і назвав цю технологію Hyperloop. Цей проект не був доведений до комерційної реалізації. Компанія Virgin Hyperloop продовжила розвивати ідею Маска, але повідомила, що зосередиться тільки на вантажоперевезеннях.

Минулого року, в Китаї вперше випробували роботу подібної системи. Установка запускає поїзда в умовах низького вакууму всередині труби. Під час випробування на тестовій трасі довжиною 2 км поїзд на магнітній підвісці рухався зі швидкістю до 130 км/год. Якщо новий проект з будівництва гілки між Гуанчжоу і Шанхаєм буде успішно завершено, Китай може стати першою країною, в якій використовується технологія Hyperloop.

#Китай #планує #запустити #перший #світі #вакуумний #поїзд #Hyperloop

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар