на що здатний додаток зі штучним інтелектом Bard

Лайфхаки

Bard — чат-бот

Bard — чат-бот від Google, нарешті стане доступним для користувачів. Його спочатку протестують у США та Великобританії

Google Bard

Google Bard Фото: googlediscovery.com

Гендиректор Google Сундар Пічаї заявив, що перевірка чат-боту Bard британцями та американцями стане першим кроком перед тим, як вийти на інші мови в більшій кількості країн.

Новий додаток від пошукового гіганта, серед іншого, здатний писати есе, вірші і навість створювати комп’ютерні коди за командою. Це найбільша технологічна новинка бренду з часів появи iPhone.

Чи буде додаток Bard

Коли все більше людей почнуть використовувати Bard і тестувати його можливості, ми побачимо справжній потенціал додатку, — зазначив Пічаї в службовій записці. За його словами, слід очікувати і недоліків, але відгуки користувачів матимуть вирішальне значення для поліпшення продукту і технології, що лежить в його основі.

«Ми багато чому навчилися, тестуючи Bard, і наступним важливим кроком у його вдосконаленні є отримання зворотного зв’язку від більшої кількості людей», — зазначили віце-президенти Google Сіссі Сяо та Елі Коллінз у своєму блозі.

На початку запуску доступ до Bard, звичайно, буде обмежений. Усі бажаючі зможуть записатися в список очікування на сайті bard.google.com.

Раніше ми писали, що таке GPTZero та як з його допомогою розпізнати текст, написаний ШІ — інструкція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Інтернеті з’явились перші рендери та характеристики Google Pixel 8

Google поки що більш обережно розгортає генеративний ШІ для споживачів, на відміну від Microsoft, яка вирішила швидко зробити свої продукти доступними, незважаючи на повідомлення про проблеми.

OpenAI від ChatGPT підтримується Microsoft, яка на початку цього року заявила, що профінансує дослідницьку компанію на мільярди доларів.

Відповідаючи на запитання AFP, чим його продукт відрізняється від ChatGPT, «Бард» написав, що на відміну від свого конкурента, підтримуваного Microsoft, він «може отримувати доступ до інформації з реального світу через Google Search і обробляти її, а також узгоджувати свою відповідь з результатами пошуку».

Бот також підкреслив, що він все ще перебуває на стадії розробки, в той час, як ChatGPT був випущений для громадськості. «Це означає, що я постійно вчуся і вдосконалююся, в той час як ChatGPT, швидше за все, залишиться відносно незмінним».

Попри слова «Барда», нещодавно OpenAI випустила довгоочікуване оновлення своєї технології штучного інтелекту, яке, за її словами, буде безпечнішим і точнішим, ніж її попередник.

Значна частина потужності нової моделі, відомої як GPT-4, тепер доступна широкому загалу через ChatGPT Plus, платний план підписки OpenAI, а також у версії пошукової системи Bing від Microsoft на базі ШІ.

За матеріалами aljazeera.com

Prompt
#додаток  #Bard

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар