На тлі загрози вторгнення РФ у Харкові екстрено скликають депутатів

Суспільство

Депутатів Харківської обласної ради екстрено скликають на позачергову сесію 16 лютого, щоб затвердити проект програми з територіальної оборони.

Джерело: www.unian.ua

Про це повідомляє НВ з посиланням на джерела.

Повідомляється, що на цей час апарат готує проект відповідного розпорядження, який повинна буде підписати голова облради Тетяна Єгорова-Луценко.

“Ключовою темою засідання стане питання територіальної оборони. Затвердження цільової обласної програми підтримки терроборони було включено до порядку денного чергової сесії, призначеної на 24 лютого, проте плани обласної ради скоректують. Для фінансування програми необхідно внести зміни до бюджету області на 2022 рік”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Тривожна валіза: кому вона потрібна та що туди покласти У Києві заспокоюють: вся система життєзабезпечення столиці працює без збою У Львові оприлюднили план дій на випадок вторгнення Росії до України

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський 11 лютого у Харкові на засідання президії конгресу місцевих та регіональних влад дав низці областей та Києву два тижні на поліпшення організації тероборони.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Нагнітання-прояв гібридної війни: СБУ закликала українців зберігати спокій
  • Куди бігти і що робити: озвучено план дій для батьків і дітей на випадок НС (відео)
  • “Коли роздаватимуть зброю?”: Гордон раптово звернувся до Зеленського і Путіна (відео)
Оцініть статтю
Додати коментар