навіщо потрібні та які переваги отримають блогери

Лайфхаки

Якщо ви побачите в Stories публікацію з прикріпленим стікером “приєднатися до каналу”, то це означає, що автор почав використовувати новий, багатофункціональний канал комунікації зі своєю аудиторією

Функціонал є новим видом комунікації користувачів між собою. Спілкування з підписниками передбачає використання тексту, фотографій, відео, голосових повідомлень і навіть опитувань. Постити контент має право лише власник такого каналу, він же є його адміністратором.

Функція широкомовних каналів почала з’являтись на платформі соціальної мережі з 16 лютого. Розробники впевнені, що такий підхід допоможе авторам контенту поглибити взаємодію зі своїми підписниками. У блозі Instagram повідомляється:

“Ми тестуємо нову функцію чату з кількома авторами зі США і скоро почнемо розгортати її для більшої кількості авторів”.

Завдяки широкомовним каналам користувачі завжди залишатимуться в курсі останніх подій, зможуть отримувати повідомлення про актуальні записи на сторінці автора, а участь в інтерактивних опитуваннях ще більше підвищить залучення підписниками. Коли автору буде надано доступ до нової функції, він зможе запустити канал трансляції зі своєї поштової скриньки в Instagram.

Потім йому потрібно лише один раз надіслати повідомлення через новий канал, після чого підписників буде повідомлено про появу нового функціоналу. Також блогери можуть рекламувати новий канал за допомогою Stories, прикріпивши до опублікованого відео або фото стікер “приєднатися до каналу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повстання машин може стати реальністю: проривні технології, які можуть згубити світ

Будь-то кулінарна порада або допомога з курсовою роботою, ChatGPT став першою можливістю для багатьох людей відчути переваги штучного інтелекту (ШІ). Сервіс ґрунтується на передовій технології обробки мовних форм, створеній OpenAI. ШІ-алгоритм навчався з використанням текстових баз даних з Інтернету, включаючи книги, журнали та статті з Вікіпедії. Загалом у систему було завантажено 300 млрд слів. Читати далі…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тіма Кука викликали до суду у рамках розслідування змови уряду з Big Tech

Українці створили застосунок, який дозволить сплачувати дорожні збори в ЄС заздалегідь

За матеріалами сайту about.instagram.com


Prompt
#навіщо #потрібні #та #які #переваги #отримають #блогери

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар