Новини компаній: МХП розвиває талановитих ІТ-спеціалістів

Суспільство

26 січня, на території інноваційного парку UNIT.City, відбувся 5-годинний інтенсивний мозковий штурм ІТ-спеціалістів в рамках програми для стартапів Challenger AI з AI/ML рішеннями.

Джерело: nv.ua

Під час заходу учасники протестували власні ідеї та рішення на реальних задачах від МХП. Команди працювали над наступними напрямками: прогнозне обслуговування обладнання; комп’ютерне бачення у виробництві; використання AI/ML в торгівлі; агро AI.

Фото: МХП

Оцінювали рішення досвідчені експерти від МХП: Наталія Кондратенко, директорка з розвитку технологій МХП; Олександр Чорногал, керівник центру експертизи Big Data МХП та Сергій Лютов, дата-саєнтист центру експертизи Big Data МХП.

За результатами було відзначено дві команди: команда «EAM AI» — отримала сертифікат на менторські години з МХП та команда «Twist Robotics» — отримала сертифікат на менторські години з МХП й квиток до преакселераційної програми Challenger AI.

Фото: МХП

«Наша компанія готова підтримувати молодь: надавати їм наші майданчики для рішення реальних бізнес-задач та влаштовувати до себе на роботу. Адже МХП — це високотехнологічна компанія, яка може стати платформою для розвитку талановитої молоді. В компанії досить широкий спектр різних напрямів для розвитку, й сфера ІТ не є виключенням. Ми відкриті до „сирих“ ідей, які доопрацюємо до готових рішень та в майбутньому застосуємо в роботі. Ми хочемо, щоб талановита молодь залишалася в Україні й готові цьому сприяти», — прокоментувала Наталія Кондратенко.

Фото: МХП

Challenger AI — це інтенсивна акселераційна програма для стартапів з AI/ML рішеннями від компаній CIVITTA та Radar Tech, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії за рахунок коштів спрямованих на розвиток співпраці та гуманітарну допомогу, і фонду WNISEF.

Оцініть статтю
Додати коментар