Подивіться, як працює принципово нова вітрова турбіна. Вона витримала потужний шторм (фото+відео)

Uncategorized

Новий тип вітряної турбіни підвищить коефіцієнт використання потужності вітряних турбін, знизить витрати на виробництво, експлуатацію та технічне обслуговування.

Mitsui OSK Lines, Ltd. інвестує в голландський стартап TouchWind BV. Компанія розробляє плавучу морську вітряну турбіну нового покоління, яка потенційно змінить принцип отримання зеленої енергії. У відеоролику показані основні ідеї концепції.

По суті, у турбіни TouchWind є один цілісний ротор, нахилений для зменшення вітрових перешкод між вітряними турбінами. Зазвичай вони виникають на великих вітряних електростанціях. Крім того, функції турбіни призначені для забезпечення роботи при сильному вітрі і зниження ваги частин самої установки і плавучих конструкцій.

Очікується, що все це підвищить коефіцієнт використання потужності вітряних турбін, знизить витрати на виробництво, експлуатацію та технічне обслуговування. А також скоротить загальні витрати на виробництво електроенергії.

З 2019 року за допомогою субсидій уряду Нідерландів TouchWind продемонструвала принцип роботи технології, створила демонстраційну випробувальну машину з ротором діаметром 6 м і провела демонстраційні випробування на озерах в Нідерландах.

Конструкцію також випробували на моделі басейну в дослідницькому центрі MARIN в Нідерландах, навіть в умовах модельованого шторму. Він виникає раз в 100 років в суворих умовах Північного моря. Тестовий ротор витримав швидкість вітру 50 м/c і висоту хвилі 13 м. Крім вітрових і хвильових навантажень інженери перевірили швартові системи.

Хоча діаметр тестового ротора TouchWind становить 6 м, компанія планує побудувати повномасштабні ротори діаметром більше 200 м. Це майже в два рази більше найдовшої лопаті вітряної турбіни в світі.

Стаття Подивіться, як працює принципово нова вітрова турбіна. Вона витримала потужний шторм (фото+відео) з’явилася спочатку на Цікавості.

#Подивіться #як #працює #принципово #нова #вітрова #турбіна #Вона #витримала #потужний #шторм #фотовідео

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар