про що свідчить 3-годинний запис

Лайфхаки

Інсайдер Ethereum Стівен Нерайофф виконав свою обіцянку, дану криптовалютній спільноті: він опублікував тригодинний запис приватної розмови між ним і засновником компанії Віталіком Бутеріним

Оприлюднено докази проти Бутеріна: про що свідчить 3-годинний запис

Фото: freepik.com, wikipedia.org

Одкровення Нерайоффа викликало бурхливі дискусії в криптоспільноті, оскільки запис проливає світло на нерозкриті аспекти недоліків і процесів розвитку ETH.

Подробиці запису

Колишній радник Ethereum Стівен Нерайофф оприлюднив запис розмови між ним і засновником Ethereum Віталіком Бутеріним, зроблений у 2015 році. Бесіди між Нерайоффом і Бутеріним свідчать про те, що засновник Ethereum звертався до Нерайоффа за роз’ясненнями щодо численних процесів розроблення і проблем блокчейна Ethereum перед його запуском.

Запис показав, що їхня телефонна розмова охоплювала безліч тем. Здебільшого Віталік прислухався до порад Нерайоффа, який давав критичну оцінку недолікам Ethereum. Під час обговорення Бутерін визнав, що в організації Швейцарії відчувається значний брак операційної інфраструктури.

“Насамперед нам бракує у Швейцарії людей, які могли б допомогти нам у розв’язанні таких питань, як юридичні питання, утримання команди у Швейцарії, що ми маємо робити, і так далі. І частково це пояснюється тим, що… так, у принципі, ніхто не зацікавлений у тому, щоб перебувати у Швейцарії наразі. А також тим, що зараз у керівництві немає нікого, хто володів би необхідними навичками для ведення бухгалтерії, обліку, взаємодії з юристами тощо”, — говорив Віталік.

Також було виявлено проблеми, пов’язані з фінансовою системою Ethereum і ухваленими рішеннями. Нерайофф назвав низку факторів, які можуть створити проблеми в мережі, як-от регуляторні ризики, пов’язані з проведенням ICO, ризики, пов’язані з цінними паперами, дотримання податкового законодавства, правила особистої поведінки та правила трансфертного ціноутворення.

Засновник Ethereum звернувся за порадою до Нерайоффа

У своєму пості на сайті X (колишній Twitter) Нерайофф повідомив, що 2014 року мережа зіткнулася із серйозними проблемами, і Бутерін звернувся до нього по допомогу, щоб врятувати блокчейн.

“Наприкінці 2014 року в Ethereum виникли проблеми. Віталік Бутерін попросив мене провести повну діагностику і дати рекомендації з порятунку Ethereum і його реструктуризації для досягнення довгострокового успіху. Протягом перших місяців 2015 року я і Віталік багато разів розмовляли. П’ять із цих розмов випадково вдалося записати”, — написав Нерайофф.

На записі 2015 року Нерайофф дає низку порад Бутеріну про те, як зробити майбутнє Ethereum успішним. Нерайофф докладно розповів про проблеми ETH, зокрема про управління і поведінку співзасновника Джозефа Любіна, а також про загальну нестачу компетенції та комунікацій в екосистемі.

Колишній радник Ethereum запропонував рішення позначених ним проблем. Він порадив Бутеріну залучити нових співробітників до виконання завдань щодо поліпшення управління організацією.

Поки що запис, опублікований Нерайоффом, не містить жодних доказів звинувачень у шахрайстві, висунутих колишнім радником Ethereum проти Бутеріна і Любіна. Однак запис свідчить про те, що Нерайофф виступав як радник.

Про наслідки цього запису поки нічого не відомо, оскільки засновники ETH продовжують зберігати мовчання. Проте скандал може становити певну небезпеку для репутації та довіри до ETH.

Вам може бути це цікаво:


Prompt
#про #що #свідчить #3годинний #запис

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар