Quora запустила хаб чат-ботів зі штучним інтелектом Poe, пропонуючи доступ і до ChatGPT

Лайфхаки

Популярний сайт запитань і відповідей Quora нарешті відкриває для всіх бажаючих нещодавно створений хаб Poe, який дозволяє отримати доступ відразу до кількох чат-ботів на основі штучного інтелекту, включаючи ChatGPT від OpenAI

AI. chat-bot

AI. chat-bot Фото: techdemand.io

Презентуючи новинку, генеральний директор Quora Адам Д’Анджело зазначив, що спочатку рішення буде доступне лише для користувачів iOS. Однак вже є список очікування для тих, хто хотів би випробувати версію для Android, як тільки вона буде випущена (в найближчі тижні).

«Я очікую, що ця хвиля технологій штучного інтелекту буде набагато більш трансформаційною, ніж персональний комп’ютер, інтернет або смартфон, і я очікую, що вона матиме набагато потужніший і більш позитивний вплив на суспільство і світову економіку», — заявив гендиректор.

Нагадаємо, що українці також можуть скористатись ChatGPT, попри блокування компанією OpenAI цього продукту в нашій країні. Як це зробити, читайте далі.

Як працює Poe?

Моделі, які використовує Poe для пошуку відповідей для користувачів, базуються на технологіях OpenAI та Anthropic. Однак у майбутньому Quora планує включити багато інших моделей.

«Ми сподіваємося, що Poe зможе заповнити цю прогалину і значно скоротити обсяг роботи, необхідний для будь-якого розробника ШІ, щоб охопити велику аудиторію користувачів», — коментує Д’Анджело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогнози ChatGPT щодо України в 2023: економіка, банки, інвестиції, фінтех та криптовалюти

Ось деякі з чат-ботів, які вже включені в рішення, — Claude, Dragonfly, ChatGPT і Sage. Невідомо, чи співпрацювала Quora з цими провайдерами для створення додатків, оскільки представник компанії відмовився коментувати цю тему, коли журналісти TechCrunch звернулися до нього з відповідним запитом.

Окрім додатку, орієнтованого на споживача, Quora також працює над API, який може бути використаний розробниками для інтеграції цього типу програмного забезпечення у свої продукти, послуги та додатки. Ініціатива Quora, безсумнівно, допоможе підвищити рівень впровадження такого роду технологій, оскільки платформа надає підтримку через систему краудсорсингових відповідей більш ніж 400 мільйонам унікальних користувачів щомісяця.

Poe, що розшифровується як «Платформа для відкритих досліджень», була офіційно запущена в грудні минулого року. На той час додаток був бета-версією, доступною лише за запрошеннями. Однак тепер кожен, хто має пристрій на базі iOS, може зайти в додаток Poe і отримати відповіді на запитання з широкого кола тем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Google запускає конкурента ChatGPT? Розпочався етап закритого тестування Bard

OpenAI випустила інструмент для “боротьби” зі своїм же ШІ-сервісом ChatGPT

Головний конкурент ChatGPT: китайська пошукова система Baidu запускає чат-бот на основі ШІ

За матеріалами business2community.com.

#Quora #запустила #хаб #чатботів #зі #штучним #інтелектом #Poe #пропонуючи #доступ #до #ChatGPT

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар