Silvergate на порозі банкрутства і веде переговори з регуляторами про порятунок банку

Лайфхаки

Офіційні представники Федеральної корпорації зі страхування депозитів (FDIC) вже тиждень знаходяться у штаб-квартирі Silvergate Capital Corp., де ведуть переговори щодо способів порятунку банку

Фото: Ariana Drehsler/Bloomberg

За словами анонімного джерела, один з можливих способів вирішення проблеми полягає в тому, щоб притягнути інвесторів з криптоіндустрії, які допоможуть Silvergate покращити свою ліквідність.

Відомо, що кредитор ще не прийняв остаточного рішення про те, як саме впоратися з фінансовими труднощами, проте участь FDIC є важливою ознакою серйозності проблем банку. Минулого тижня компанія повідомила, що зростаючі збитки можуть змусити її переоцінити свою ефективність та життєздатність. Оскільки депозити клієнтів кредитора застраховані державою, регулюючий орган може зіграти ключову роль у будь-якому потенційному рішенні.

Зараз експерти FDIC перевіряють бухгалтерські книги і записи фірми. Згідно з офіційними документами, станом на 31 грудня депозити Silvergate складали 6,3 мільярда доларів. Це менше половини від 13,2 млрд доларів, про які повідомлялося у кінці вересня.

Звичайно, існує шанс, що компанія впорається з проблемами без регуляторів, але з кожним переведеним у готівку доларом він стає все меншим, а клієнти стрімко залишають банк через страх можливого банкрутства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як клієнтам monobank поповнити рахунок після відходу з ринку іВох: коментар Гороховського

Amazon запустить власну NFT-платформу

 

Prompt
#Silvergate #на #порозі #банкрутства #веде #переговори #регуляторами #про #порятунок #банку

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар