Стала відома детальна інформація про політичні пожертвування FTX

Лайфхаки

У 2022 році колишні керівники FTX пожертвували політичним групам понад 80 мільйонів доларів, з яких ліберали отримали більшість — 63%

https://news.bitcoin.com/

Спеціалисти з CoinGecko провели дослідження і розповіли про пожертвування керівників криптобіржі FTX політичним партіям. Вони зазначили, що ексуправлінці торгової платформи передали понад $80 млн лише за 2022 рік.

У період до краху FTX колишній генеральний директор Сем Бенкман-Фрід пожертвував щонайменше $46,4 млн різним політичним групам США. 89,2% цієї суми припало на ліберальні партії, такі як POF PAC, House Majority PAC і Future Forward.

Генеральний директор FTX Bahamas Раян Саламе також зробив значний внесок у політичне життя Сполучених Штатів. Він пожертвував $23,4 млн консервативному напрямку, включаючи потреби Республіканської партії (Republican Party) та її кандидатів. Близько 92% ($21,4 млн) від цієї суми дісталося консерваторам.

https://www.coingecko.com/

Серед трьох ключових керівників FTX колишній технічний директор Нішад Сінгх зробив найменший внесок у політичні рухи — близько $10,2 млн. З них $9,2 млн призначалося ліберальним групам, а решта фінансування у розмірі $1 млн дісталася Демократичній партії (Democratic Party) та її кандидатам.

Таким чином, 67% усіх пожертв від колишніх керівників FTX були направлені демократичним партіям, кандидатам та ліберальним групам. Останні були основними бенефіціарами, отримавши 63% загального обсягу пожертвувань.

Фахівці запевнили, що попри оголошення політиків про повернення цих пожертв, зростаючий вплив керівників криптовалютних компаній у політиці США очевидний. На думку експертів CoinGecko, це логічно, оскільки цифрові активи стають більш популярними та політично значущими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Стала #відома #детальна #інформація #про #політичні #пожертвування #FTX

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар