Тероборона у Києві: стало відомо, як багато охочих вступити до її лав

Суспільство

У Києві на гарячі лінії щоденно звертаються понад 100 охочих вступити до лав територіальної оборони.

Джерело: www.unian.ua

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“У столиці створена система управління територіальною обороною Києва. Місто працює у взаємодії зі Збройними силами України та іншими складовими сил оборони та безпеки”, – сказав він.

За словами мера, для забезпечення територіальної оборони у січні цього року Київрада схвалила міську цільову програму “Захисник Києва” з фінансуванням у понад 110 млн грн.

“За цією програмою розгортається об’єднаний навчальний центр для підготовки всіх підрозділів безпеки. В першу чергу підрозділів тероборони. Також йдеться про фінансування ремонту приміщень для батальйонів на загальну суму 38 млн грн. На закупівлю безпілотників, радіостанцій, аптечок, форми для резервістів передбачили 22,1 млн грн”, – повідомив Кличко.

Він також нагадав, що з початку минулого року Київ надає практичну допомогу в організації підготовки резервістів тероборони столиці.

“Місто надало полігон для тренувань резервістів. Майже щомісяця протягом минулого року 112-та бригада тероборони за допомогою КМДА проводила і продовжує практичні заняття з бойовими стрільбами. Для комплектування підрозділів бригади територіальної оборони резервістами створена гаряча лінія КМДА – 063 651 44 46”, – розповів міський голова.

Він уточнив, що такі лінії відкривають і в кожному батальйоні тероборони.

“Щоденно на них звертаються понад 100 бажаючих вступити до лав територіальної оборони”, – уточнив Кличко.

Мер також додав, що місто запропонувало Міноборони, і наразі відпрацьовує механізм максимального спрощення процедури підписання контракту резервістами.

“Бо сьогодні вона – складна і розтягнута в часі. Доброволець повинен кілька днів тільки довідки збирати та ходити до військкомату. Ми ж створюємо “єдине вікно”. Відкрили також у столиці перший рекрутинговий центр територіальної оборони на вул. Хрещатик. Найближчим часом відкриємо такий центр і на лівому березі міста”, – наголосив він.

Читайте також:

Зеленський дав низці областей і Києву два тижні на покращення організації тероборони

Як повідомляв УНІАН, 28 січня Кличко заявив, що у Києві розгорнули роботу зі створення системи територіальної оборони та відпрацьовується питання організації управління містом в умовах відсутності мобільного зв’язку, інтернету.

Основою військової складової територіальної оборони столиці є 112-та бригада тероборони Збройних сил України.

Оцініть статтю
Додати коментар