Український фонд Flyer One Ventures інвестував у Scalestack на розробку ШІ-платформи

Лайфхаки

Український інвестиційний фонд Flyer One Ventures виступив як один з ключових інвесторів американської інноваційної компанії Scalestack, яка відома своєю розробкою передової платформи RevOps для обробки даних за допомогою ШІ

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Scalestack, відома своєю розробкою передової платформи RevOps для обробки даних за допомогою штучного інтелекту, залучила 1 мільйон доларів для розвитку та розширення своєї діяльності.

Scalestack, заснований Еліо Нарсісо та Алессандро Пріоні, представляє собою стартап, який революціонізує процес цільових продажів. Завдяки використанню штучного інтелекту для аналізу та збагачення існуючих даних, Scalestack пропонує ефективні стратегії для визначення та взаємодії з потенційними клієнтами, значно оптимізуючи час та ресурси відділу продажів. Серед відомих клієнтів Scalestack – компанії MongoDB і Typeform.

«Ніхто не повинен витрачати свій час на виконання монотонної та нудної роботи. Торгові представники сьогодні витрачають 72% свого часу на завдання, не пов’язані з продажами: багато зусиль йде на ручне дослідження, пріоритезацію потенційних клієнтів і введення даних. Ось чому ми створили цю платформу — щоб автоматизувати найбільш трудомістку частину продажу, щоби продавці могли зосередитися на тому, що дійсно важливо», — каже Еліо Нарсісо, співзасновник і генеральний директор Scalestack.

Flyer One Ventures – інвестиційний фонд українського походження, є одним з видатних інвесторів у сучасному бізнес-світі.

Заснований у 2018 році під егідою групи Genesis (раніше відомий як Genesis Investments), фонд зосереджує свою діяльність на інвестиціях у перспективні стартапи на ранній стадії розвитку, з акцентом на проєкти з Європи та Північної Америки. Інвестиційні вкладення Flyer One Ventures зазвичай варіюються від $150,000 до $500,000.

Команда Flyer One Ventures професійно представлена в Києві, Лондоні та Варшаві, демонструючи свою глобальну присутність і досвід у сфері венчурного капіталу. У 2022 році фонд запустив свій третій інвестиційний фонд і зафіксував вражаючі результати, інвестувавши близько $10 мільйонів у 14 стартапів, як нових, так і вже існуючих у портфелі. Примітно, що серед цих компаній не було українських проєктів, що підкреслює міжнародний охоплення та орієнтацію фонду.

Раніше ми писали, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала дебютний випуск відсоткових незабезпечених облігацій серії «А» мережі гастромаркетів Winetime, підконтрольної ПрАТ «Аснова Холдинг».

Вас також може зацікавити:

В НБУ розповіли, яка сума потрібна Україні до кінця року

Мінцифри запустило гранти до $8 тис. на розвиток бізнесу: хто може отримати

Winetime випустила свої перші облігації на 400 млн грн

За матеріалами: AIN.UA

Prompt
#Український #фонд #Flyer #Ventures #інвестував #Scalestack #на #розробку #ШІплатформи

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар