Вчені з’ясували, в якому віці жінка досягає піку своєї привабливості

Uncategorized

Британські соціологи перейнялися з’ясуванням віку, після досягнення якого представниці прекрасної половини людства мають максимальну привабливість. Для цього вчені провели масштабне соціологічне дослідження, опитавши в його рамках більше двох тисяч жителів Туманного Альбіону чоловічої і жіночої статей. Коротко – і чоловіки і жінки вважають, що пік жіночої привабливості припадає десь на 30 років.

Тридцять років — це саме той вік, коли жінка, можна сказати, розквітає – впевнена більша частина респондентів. Опитані люди відзначили, що після досягнення 30 років, жінки вже повною мірою освоюють вміння правильно себе подати, а також демонструють досить високу ступінь впевненості в собі. Обидві ці якості, як з’ясувалося, є визначальними для такого поняття, як привабливість в очах інших людей. Привабливість, як вважають учасники дослідження, будується не тільки з природних зовнішніх даних, але і є результатом роботи над собою.

Таким чином, дослідники розвінчали міф про молодих дівчат, які лідирують за привабливістю. Так, з красою юності важко сперечатися, проте більш зрілий вік має свої переваги, що поєднують, зокрема, красу з досвідом.

#Вчені #зясували #якому #віці #жінка #досягає #піку #своєї #привабливості

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар