Vodafone та Intel разом розроблятимуть мікросхеми нового покоління

Лайфхаки

Компанія Vodafone оголосила, про намір створити спеціальну архітектуру чіпсета для нової мережевої технології Open Radio Access Network (OpenRAN). Це планує робити разом з Intel

Фото: pexels.com

Фото: pexels.com

Про це пише видання Reuters.

Open RAN дозволяє мобільним операторам комбінувати та поєднувати обладнання від різних постачальників, потенційно підвищуючи гнучкість.

Однак досі прогрес цієї технології був повільним, і на ринку все ще домінували фірмові рішення від Ericsson, Nokia та Huawei, хоча остання постраждала від урядових обмежень у країнах, включаючи Великобританію.

У 2022 році Vodafone погодився співпрацювати з американським виробником мікросхем Intel щодо потенціалу розробки власної архітектури мікросхем.

Директор компанії з мережевої архітектури Сантьяго Теноріо підтвердив, що партнери спільно створюватимуть чіпсети.

Читайте також: У яких країнах українці приховують доходи від оподаткування

За його словами, чіпсети будуть доступні меншим компаніям для тестування власних алгоритмів без великих фінансових витрат. Можливість виробляти кремнієві конструкції в тестових кількостях зразків значно прискорить час для впровадження інновацій.

«Поєднання мережевого досвіду Vodafone з сильними сторонами Intel у розробці кремнієвої архітектури, це дозволить швидко створювати прототипи, перевіряти і тестувати їх, що в кінцевому підсумку призведе до більш швидкого масового виробництва чіпів, необхідних для прискорення розвитку індустрії», — сказав він.

Європейський оператор також заявив, що здійснив перші дзвінки 4G з використанням Open RAN на ділянках мережі, які він ділить з Orange в Румунії, і що він співпрацює з Nokia для пілотного впровадження технології в Італії.

Читайте також: Web3 платформа Paus з українським корінням була куплена стрімінговим сервісом CINDIE

Vodafone і Orange заявили в понеділок, що вони успішно здійснили дзвінки 4G через кластер об’єктів у сільській місцевості поблизу Бухареста на основі технології Open RAN.

За їхніми словами, обидві компанії використовували в пілотному проекті обладнання і програмне забезпечення, надане Samsung, Wind River і Dell.

В Італії Vodafone заявив, що пілотний проект з Nokia мав на меті довести, що рішення Open RAN від Nokia може досягти тієї ж функціональності і продуктивності, що і її спеціально побудована мережа RAN.

Ознайомтесь з іншими важливими матеріалами:

Материнська компанія “Київстар” покинула ринок рф

Картку єВідновлення можна відкрити онлайн ще у двох банках

У WhatsApp зʼявилися приватні чати з паролем

Prompt
#Vodafone #та #Intel #разом #розроблятимуть #мікросхеми #нового #покоління

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар