З’явився бюджетний смарт-годинник з інтегрованим ChatGPT

Лайфхаки

Компанія Crossbeats випустила новий смарт-годинник під назвою Nexus. Відрізняє цей годинник від більшості девайсів інтеграція з ChatGPT

Фото: motionarray.com

Фото: motionarray.com

Хоча повний спектр можливостей смарт-годинника з інтегрованим ChatGPT бренд тримає в секреті, уже підтверджено, що у годинник вбудовано пристрій для читання електронних книг.

Годинник оснащений 2,1-дюймовим AMOLED-дисплеєм і має понад 500 циферблатів, що налаштовуються. Він має обертову коронку, яка допомагає в навігації по інтерфейсу. Крім того, він оснащений функціями GPS Dynamic Route і Dynamic Island, що робить його чудовим вибором для активного відпочинку на природі. Також смарт-годинника має альтиметр, барометр і компас.

Щодо функцій, пов’язаних зі здоров’ям, Nexus пропонує комплексний моніторинг здоров’я, включаючи частоту серцевих скорочень, SpO2, відстеження сну та моніторинг артеріального тиску. Годинник працює від акумулятора 7 днів, що досить непогано, враховуючи його функції. Також смарт-годинник оснащений підтримкою Bluetooth-дзвінків, що може вплинути на прогнозований час автономної роботи.

Фото: gizmochina

Фото: gizmochina

Нагадаємо, технологічний гігант Google оголосив про стратегічний крок, направлений на захист користувачів їхніх ШІ-сервісів від юридичних позовів, пов’язаних з порушенням авторських прав. Нововведення забезпечить юридичний захист користувачам в разі звинувачень у порушенні інтелектуальної власності та покликане зміцнити довіру спільноти до продуктів компанії.

Це стосується випадків, коли користувачі використовують дані Google, які можуть бути об’єктом позовів за порушення авторських прав, щоб в кінцевому підсумку сама компанія виступала респондентом у судових справах.

Раніше ми писали, що компанія Klarna представила нові інструменти для шопінгу на основі штучного інтелекту, які спрощують пошук товарів. Тепер клієнти Klarna можуть знаходити та купувати товари, які вони бачать навколо себе, на зображенні або відеокліпі.

Ознайомтесь з іншими важливими матеріалами:

Створено перший у світі спортзал з ШІ-тренерами: як працює

Weld Money анонсує програму винагород у своєму додатку

В зразках астероїда Бенну виявили розгадку зародження життя

Джерело: gizmochina

Prompt
#Зявився #бюджетний #смартгодинник #інтегрованим #ChatGPT

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар