Міністерство інфраструктури починає реконструкцію прикордонних пунктів пропуску за програмою “Велике будівництво”

#INFOФОП

Міністерству інфраструктури України надано повноваження щодо будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних пунктів пропуску через державний кордон.

Джерело: www.unian.ua

Таке рішення ухвалив уряд України, повідомило Міністерство інфраструктури.

Реконструкція охопить міжнародні автомобільні пункти пропуску, в тому числі найбільш навантажені “Ягодин — Дорогуськ”, “Ужгород — Вишнє-Нємецьке” та “Чоп — Захонь”. Масштабна реконструкція стане частиною програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

“Наш флагманський проєкт: модернізація та розбудова МАПП “Ягодин — Дорогуськ”. Через нього здійснюється 40% усіх автомобільних вантажних перевезень в Україні. Нагадаю, що модернізація пунктів пропуску, підвищення їх пропускної спроможності — частина зобов’язань України у рамках домовленостей з нашими західними сусідами, зокрема, Польщею”, – прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Наразі з 74 автомобільних пунктів пропуску 33 залишаються необлаштованими і недобудованими. Ще близько 20 пунктів пропуску зведені за радянських часів і потребують суттєвої реконструкції.

Попри міжнародні домовленості, з 2012 року фінансування будівництва і реконструкції пунктів пропуску практично не здійснювалось.

За останні роки коштом державного фінансування введено в експлуатацію один об’єкт митної інфраструктури, близько 10 частково відремонтовано, 2 перебувають у стадії незавершеного будівництва, ще 4 потребують завершення реконструкції, інформує відомство.

Як повідомляв координатор програми “Велике будівництво”, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, на кордоні України з Молдовою будують новий Ямпільський міст.

Оцініть статтю
Додати коментар