У ЄС взяли курс на захист інтересів малого бізнесу на ринку метавсесвітів

#INFOФОП

Європейський Союз планує розробити пакет заходів щодо віртуальних світів, які сприятимуть конкуренції та інноваціям

Metaverse

Фото: unsplash.com

ЗМІ повідомляють, що Єврокомісія висловила занепокоєння щодо можливого домінування великих технологічних компаній на ринку метавсесвітів, що може призвести до витіснення європейських стартапів. У консультаційному документі, опублікованому Єврокомісією, наголошується, що метасвіти відкривають нові бізнес-можливості та способи залучення клієнтів, проте існує ризик обмеження доступу для європейських підприємств із сегментів малого та середнього бізнесу на цей ринок.

Єврокомісія також висловила тривогу щодо питань конфіденційності та захисту даних користувачів у разі домінування великих компаній на ринку metaverse. У світлі цього, Європейський Союз планує розробити пакет заходів щодо віртуальних світів, які сприятимуть конкуренції та інноваціям, а також захищатимуть інтереси малого та середнього бізнесу на цьому ринку та запобігатимуть виникненню монополістичних структур.

Нова політика буде включати заходи щодо покращення захисту даних користувачів та забезпечення конфіденційності. Громадські консультації з цього питання триватимуть до 3 травня. Минулого місяця американські законодавці зажадали від компанії Meta заборонити доступ до метавсесвіту Horizon Worlds особам молодше 17 років під тим аргументом, що сервіс може негативно впливати на психічне здоров’я неповнолітніх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Альтернатива Starlink? В Україну поставлять нові термінали для ЗСУ

Корейське видання Economist повідомляє, що співробітники Samsung, як мінімум три рази передавали конфіденційну інформацію про напівпровідники, що розробляються, чат-боту ChatGPT. Після цього, з метою захисту даних, компанія заборонила співробітникам використовувати цей діалоговий ШІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Львові відбудеться конференція Crypto & IT & Marketing Conference: Web3, Blockchain та Metaverse

НБУ знизив ставки за депозитними сертифікатами: які вигоди отримають клієнти банків

За матеріалами сайту cryptomisto.com

Prompt
#ЄС #взяли #курс #на #захист #інтересів #малого #бізнесу #на #ринку #метавсесвітів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар