Семикласниця Анастасія Мисько з Ярмолинеччини змагається у конкурсі на кращу поштову марку | Новини Хмельницького “Є”

Uncategorized


Її робота увійшла до семи малюнків-фіналістів, які Укрпошта обрала з-поміж трьох з половиною сотень.

Учениця Сутковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня Анастасія Мисько, змагається за перемогу у конкурсі на ескіз кращої поштової марки, створеної дітьми. Її робота увійшла до семи малюнків-фіналістів, які обрали з-поміж трьох з половиною сотень.

Нову поштову марку «Діти перемоги малюють Україну майбутнього» презентують до Дня захисту дітей, 1 червня. Обирали фіналіста голосуванням у за стосунку «Дія». Результати оголосять вже завтра.

«З-поміж 350 отриманих робіт ми обрали 7 малюнків-фіналістів, – повідомляють на фейсбук сторінці Укрпошти. – Ці ескізи якнайкраще відповідають темі майбутньої марки та філателістичним вимогам. Результати оголосимо 5 травня у наших соціальних мережах. А поштову марку презентуємо до Дня захисту дітей – 1 червня».

Анастасія Мисько, яка створила ескіз поштової марки, що увійшла до фіналу під номером 5, учениця 7 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня, що на Ярмолинеччині.

Як розповіла сайту «Є» її мама Тетяна Мисько, дівчинка змалку захоплюється малюванням, що, певно, передалося від покійного дідуся. Вона неодноразово ставала переможницею районних та обласних конкурсів малюнків, тож сподіваємося, що і цього разу її робота переможе.Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар