Старокостянтинівський базар буде працювати !

Новини міста

Після акції протесту яка відбулась 29 березня під стінами Старокостянтинівської міскої ради, було прийняте рішення дозволити роботу центрального базару. Крім того міські продовольчі “ятки” також не змінили свого режиму роботи. Роботу дозволили лише при умові повного дотримання карантинних заходів , зокрема дистанції у 1,5 метра , обовьязкове носіння массок ,дезинфекції, та температурного скринінгу. В місті Старокостянтинів основними рахуються дні суббота та неділя. Саме в цей час до міста приїздять жителі ОТГ щоб продати продукцію або придбати товари повсягденного вжитку та продукти.

Додтримання карантинних вимог буде контролювати поліція. Тому нагадуємо що назараз діють штрафи за не дотримання карантинних захотів , які коливаються від 170- 12000 грн. будьте обачні та бережіть себе.

Міський базар знаю за межами ОТГ , це не тільки робочі місця міських підприємців а також потужний єкономічний рушій нашого міста. Тому для підприємців так важливо залишатись при роботі навіть у карантин.

ХОЧЕМО НАГАДАТИ ! Старокостянтинівською міською радою було прийняте рішення про суворий карантин з 28 березня по 12 квітня.

Оцініть статтю
Додати коментар