Храм депутата Старокостянтинівської міської ради.

Суспільство

Вже напевно не новина о народні обранці, люблять не тільки дорогі автомобілі, годинники, є власниками десятків квартир, або земельних ділянок. В 2021 в тренді культові споруди, саме їх все частіше декларують народні обранці в своїх деклараціях.

Старокостянтинівська міська рада, теж має такого обранця, Фурсова Олена Володимирівна депутат старокостянтинівської міської ради, перебуваючи на посаді “радник міського голови” в 2021 році задекларувала Храм, загальною площою 175,8 м2 у  Сорокодуби / Красилівський район / Хмельницька область / Україна. 

офіційне посилання

Цікавим є той факт що чинне законодавство України не забороняє володіти храмом, єдине що забороняє законодавство згідно статті 6 Закону України про статус депутатів міських рад “Депутат місцевої ради, обраний секретарем сільської, селищної, міської ради, головою, заступником голови районної, обласної, районної у місті ради, працює у відповідній раді на постійній основі і не може суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, у тому числі на громадських засадах (за винятком викладацької, наукової та творчої у позаробочий час), займатися підприємницькою діяльністю, отримувати від цього прибуток, якщо інше не передбачено законом.”

Так як справи божі в нас не підпадають під підприємницьку діяльність, хочется вірити що в цій культовій споруді гарно молятся за всіх хто голосував за партію “Нова політика”. 

І наостанок хочеться зауважити що ГО Спілка воїнів-інтернаціоналістів міста Старокостянтинів, і низка депутатів міської ради звертались з прохання заборонити партію “Нова політика”   в Хмельницькій області, але безрезультатно. Чого боїться міська влада не зрозуміло, або й справді це не в компетенції чиновників, визнавати ту чи іншу організацію проросійською. або таку що несе розбрат в суспільстві, хоча як може “божа людина” таке робити . 

Але мережею  facebook ходить відео протистояння лікарів з пані Фурсовою , або адміністрації готелю “Случ” з пані Фурсовою. 

   Храм як не крути додає плюс до карми, та збільшує лекторат саме цієї політичної сили. 

Оцініть статтю
Додати коментар