Непрацюючі кредити фізосіб банку «Форвард» буде продано

Лайфхаки

Другий пул непрацюючих кредитів фізосіб банку «Форвард» буде продано на онлайн-аукціоні 16 жовтня

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

16 жовтня у системі онлайн-аукціонів «Прозорро.Продажі» відбудеться аукціон лотом на якому стане пул кредитів фізичних осіб, що обліковується на балансі АТ «Банк Форвард».

Про це йдеться на сайті ФГВФО.

До складу лота №GL6N424989 увійшли права вимоги за більш ніж 9 тисячами кредитних договорів фізичних осіб. Усі кредити були об’єднані у пул за рядом спільних ознак, зокрема, усі договори є беззаставними, а місце реєстрації позичальників – східний та південний регіони країни.

Строк прострочки виконання зобов’язань за договорами – понад 6 місяців.

Загальна заборгованість за договорами становить 230,7 млн грн. Тому і стартова ціна лота становитиме 230,7 млн грн.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону. Кошти, отримані від продажу активів, будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами АТ «Банк Форвард».

Раніше ми писали, що у Міжнародному валютному фонді очікують, що в Україні буде ухвалений новий закон про відновлення податкових перевірок.

Нагадаємо, Рада виконавчих директорів МВФ 31 березня 2023 року затвердила чотирирічну програму в рамках Механізму розширеного фінансування для України у розмірі 15,6 млрд дол. США.

До слова, 25 вересня місія Міжнародного валютного фонду розпочала технічні дискусії з представниками влади України у межах підготовки до другого перегляду програми розширеного фінансування. 1 жовтня Команда Міжнародного валютного фонду приїхала до Києва на зустріч з представниками влади України та іншими ключовими партнерами, це перша зустріч за 3 роки.

Напередодні, 4 жовтня у Києві відкрили постійне представництво МВФ. Воно ​​було закрите з початку повномасштабної війни в Україні у 2022 році.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

ПриватБанк запустив для бізнесу безкоштовний TEST DRIVE валютного простору

Біткоїн більше не лідер: у світі зʼявився новий пожирач енергії

НКЦПФР припинить ведення Держреєстру фінустанов: названо дату

Prompt
#Непрацюючі #кредити #фізосіб #банку #Форвард #буде #продано

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар