Полковника з Хмельниччини судитимуть за розтрату бюджетних коштів

Обласні новини


На Хмельниччині полковник підрозділу військового формування Збройних сил України уклав договір із підприємством про виконання будівельно-монтажних робіт із реконструкції огорожі військової частини, однак не виконав їх. За це йому повідомили про підозру.

Договір було укладено в грудні 2020 року.

Встановлено, що полковник сфабрикував дані у актах приймання виконаних робіт та без здійсненого технічного нагляду передав папери до фінансово-економічної служби військової частини для перерахунку більше 3 000 000 гривень бюджетних коштів, з яких майже 650 000 гривень за роботи, які не були виконані.

Ці неправдиві документи стали підставою для складення та видачі платіжного доручення та безпідставного перерахування підприємству вказаної суми.

Наразі 45-річному підозрюваному обрано запобіжний захід та відсторонено від виконання службових обов’язків. Перевіряється причетність до злочину інших осіб.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Автор: Ірина Кошелева

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook



Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар