Рахунки PayPal тепер можна підв’язувати до Apple Pay

Лайфхаки

Клієнти можуть отримувати кешбек і бонуси, використовуючи Apple Pay для здійснення платежів своїми кредитними або дебетовими картками PayPal або Venmo в магазинах, онлайн або в улюблених додатках

PayPal, Venmo

PayPal, Venmo Фото: freepik.com

Компанія PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) оголосила сьогодні про те, що клієнти тепер можуть додати свої відповідні кредитні або дебетові картки PayPal і Venmo до Apple Wallet і почати здійснювати платежі, просто доторкнувшись iPhone або Apple Watch.

Власники кредитних або дебетових карток PayPal і Venmo можуть здійснювати платежі швидко і безпечно в магазинах, онлайн або в улюблених додатках з використанням Apple Pay – і водночас і далі отримувати ті самі кешбеки і нагороди, які вони люблять, на свої відповідні покупки.

Популярність мобільних гаманців

Використання мобільних гаманців продовжує набирати популярність, оскільки споживачі обирають безпечні, швидкі та безконтактні опції оплати картками. Опитування, проведене Morning Consult минулого року, показало, що 42% американців використовували мобільні гаманці. Можливість додати карту PayPal або Venmo в Apple Wallet пропонує простий і безпечний спосіб здійснювати швидкі платежі на ходу або онлайн.

Клієнти PayPal і Venmo, які додали свої картки до Apple Wallet, також можуть використовувати Apple Pay на iPhone, iPad і Mac для здійснення швидких і зручних покупок у додатках або в інтернеті в Safari, не створюючи акаунти і не вводячи постійно інформацію про доставку та платіж.

Під час оплати покупки з використанням Apple Pay, транзакції захищені, оскільки вони підтверджуються з використанням Face ID, Touch ID або пароля пристрою, а також одноразовим унікальним динамічним кодом безпеки. PayPal також забезпечує захист транзакцій, чи то платіж з використанням смартфона, чи то фізичної картки.

Раніше ми писали, що компанія Apple представила свій новий фінтех продукт Apple Pay Later у США. Сервіс дає змогу користувачам розділити вартість покупки на чотири платежі протягом шести тижнів без відсотків і комісій. Користувачі можуть відстежувати, управляти кредитами Apple Pay і погашати їх через уніфікований Apple Wallet.

Читайте ще про безконтактні платежі:

Наклейки на смартфоні: у РФ знайшли “заміну” платіжним сервісам Apple Pay і Google Pay

У ЄС запустять універсальний цифровий гаманець Wero для iOS і Android

Microsoft планує інтегрувати криптогаманець у консоль Xbox

Prompt
#Рахунки #PayPal #тепер #можна #підвязувати #до #Apple #Pay

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар