Samsung випустить платіжні картки, які можна відстежувати

Лайфхаки

Компанія Samsung співпрацюватиме з південнокорейським фінтех-брендом KB Kookmin Card та корпорацією American Express в рамках розробки кредитної картки IoT, яку можна відстежувати через смартфон

IoT Card, SmartThings Find

IoT Card, SmartThings Find Фото: Samsung

Так, користувачі зможуть за допомогою платформи Samsung SmartThings Find прив’язувати ексклюзивні картки до смартфонів Galaxy. Коли пристрої віддалятимуться один від одного, власник отримає сповіщення про роз’єднання та зможе відшукати загублену картку через ту ж платформу.

«SmartThings Find — це служба підтвердження місцезнаходження за допомогою технології BLE, яка допомагає швидко знаходити різні типи пристроїв Samsung, включаючи смартфони, планшети та носимі пристрої Galaxy», — пояснюють у Samsung.

За словами представників компанії, якщо ви випадково загубили гаманець, ви можете перевірити місцезнаходження IoT-картки за допомогою сервісу SmartThings Find на вашому смартфоні Galaxy, і оперативно вирішити проблему.

Цікаве по темі: Samsung випустить нові «розумні» гаджети: що відомо

«В рамках цієї співпраці Samsung Electronics надасть технологію для зв’язку IoT-карт з SmartThings Find, а KB Kookmin Card і Amex будуть відповідати за розробку, випуск і платіжні системи для IoT-карт», — йдеться в повідомленні Samsung.

Нагадаємо, що на початку цього місяця Samsung дозволила користувачам складаних телефонів Galaxy налаштовувати свої пристрої за допомогою NFC.

Раніше ми писали, що Samsung розпочала розробку «розумного» перстня, який отримав назву Galaxy Ring. Цей переносний пристрій буде створено на основі друкованих плат японської компанії Meiko, і, ймовірно, він використовуватиме датчики для збору даних про стан здоров’я користувачів, хоча дата його запуску поки що не визначена.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Топ-менеджера Samsung зловили на шпигунстві на Китай

Власники iPhone 15 скаржаться на девайс: у чому причина

PayPal подає запит на патент на NFT-торгівлю та перекази

За матеріалами nfcw.com.

Prompt
#Samsung #випустить #платіжні #картки #які #можна #відстежувати

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар