суд арештував активи Фрідмана, Авена та Косогова

Лайфхаки

Суд наклав арешт на всі корпоративні права в Україні, що належали підсанкційним російським олігархам Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову. Вони входять до оточення Путіна та причетні до “схем” масштабного фінансування збройної агресії РФ

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Про це СБУ повідомляє у Telegram.

Рішення суду стосується 20 компаній та фінансово-кредитних установ, якими кремлівські олігархи володіють як кінцеві бенефіціари або через підконтрольні офшорні компанії. Вартість арештованих корпоративних прав становить понад 17 млрд гривень.

Служба безпеки України в Telegram

Служба безпеки України в Telegram

Серед заблокованих активів – фінансові та страхові компанії, підприємства мобільного зв’язку та сфери ІТ, а також заводи мінеральних вод. Арешт цього майна не дозволить російським власникам “переписати” його на підставних осіб, щоб уникнути подальшої передачі активів в дохід України.

За даними джерел “Економічної правди”, серед арештованих активів – 100% ПрАТ “Київстар”, які контролюються олігархами через нідерландську компанію VEON Ltd, а також ТОВ “Хелсі Україна”, у розпорядженні якої медичні дані більшості українців, що уклали декларацію з сімейним лікарем.

Наразі підозрюваний разом зі своїми бізнес-партнерами перебуває за межами України. Тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин їхньої підривної діяльності для притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на аукціон активи дев’яти банків на загальну суму 5,2 млрд гривень, включно з правами вимоги за кредитами, нерухомістю та іншими основними засобами.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

НБУ ліквідовує черговий банк — причини

Черговість виплат клієнтам ліквідованих банків переглянуть – нардепи

Материнська компанія Київстар — VEON Ltd. — завершує вихід з рф: подробиці

Prompt
#суд #арештував #активи #Фрідмана #Авена #та #Косогова

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар