Божевільне селфі з кулею-розвідником !

News ENG

 Пентагон підтвердив автентичність фотографії, на якій зображені пілот ВПС і сумнозвісний дирижабль. Журналіст і автор Кріс Покок опублікував зображення у вівторок , викликавши запитання щодо того, чи справжнє фото, на якому зображено сумнозвісну повітряну кулю спостереження з легендарного літака-розвідника, справжнє.

«Я бачив цей звіт. Я можу підтвердити автентичність фотографії», — сказала журналістам речниця Пентагону Сабріна Сінгх.

CNN спочатку повідомила , що фотографія була зроблена і швидко набула «легендарного статусу» у військових колах.

Літак спостереження на великій висоті був відправлений угору, коли повітряна куля перетинала територію США, і пізніше Пентагон посилався на зображення, зроблені пілотами , щоб сказати, що дирижабль «здатний проводити операції зі збору сигналів розвідки».

Винищувач ВПС збив повітряну кулю 4 лютого, і «більшу частину повітряної кулі, включаючи корисний вантаж, було піднято», — сказав Сінгх.

Минулого тижня Пентагон завершив пошукові операції в районі біля Південної Кароліни та скерував журналістів до ФБР для отримання деталей про те, що було знайдено.

Після першого інциденту з китайською повітряною кулею три інші невпізнані об’єкти, що летіли над Північною Америкою, були знищені американськими військами лише трохи більше ніж за тиждень. Вважалося, що ці об’єкти не походять з Китаю або не становлять загрози національній безпеці. Однак американські військові повідомили, що протягом останніх років вони спостерігали китайські кулі розвідники , які літали над Близьким Сходом і Афганістаном .

Республіканці розкритикували президента Джо Байдена за те, як адміністрація впоралася з інцидентом з китайською повітряною кулею , зокрема за те, що дочекалася, поки він опуститься над водою, перш ніж знищити його. Однак законодавці ухвалили резолюції, які засуджують Китай за повітряну кулю.

Держсекретар Ентоні Блінкен зустрівся з Ван І, директором Управління Центральної комісії у закордонних справах Китаю, на полях Мюнхенської конференції з безпеки минулого тижня щодо ситуації та наслідків китайського стеження за США Блінкен заявив на NBC, що Ван не вибачився.

Ван публічно засудив США на конференції за реакцію країни на, як стверджує Китай, пристрій для моніторингу погоди, і звинуватив США в розпалюванні війни.

За матеріалами Politico

Оцініть статтю
Додати коментар