Roku has allowed hundreds of thousands of installations of a channel dedicated to QAnon conspiracy theories

News ENG

Потокова платформа Roku дозволила запустити канал, присвячений теоріям змови QAnon, навіть незважаючи на те, що він, здавалося б, порушує правила платформи та прецедент, який забороняє такий контент. Лише через кілька тижнів після запуску каналу його встановили сотні тисяч разів, і Roku також може отримувати дохід від реклами, що розміщується на каналі.

Канал під назвою Burrow був запущений на початку грудня та класифікується Roku як «освітній». На логотипі каналу зображено кролика, який стрибає в нору, нібито посилаючись на фразу «спускатися в кролячу нору». Слоганом каналу є фраза, не пов’язана з QA, « слідуйте за білим кроликом », а канал називає себе «Мережа Redpill» (з «Redpill» як зображення замість слова), маючи на увазі прихильність ультраправих та конспірологічні вірування.

Roku has allowed hundreds of thousands of installations of a channel dedicated to QAnon conspiracy theories

Що таке Roku

Потокова платформа Roku – це платформа для потокової передачі відео, аудіо та інших медіафайлів на телевізорі через Інтернет. Roku була запущена в 2008 році компанією Roku, Inc. і з тих пір стала однією з найбільш популярних потокових платформ в світі.

Платформа Roku дозволяє користувачам доступатися до тисяч каналів з різними типами контенту, такими як фільми, телепередачі, спорт, музика та ігри. Roku також має власний магазин каналів, де можна знайти і встановити потрібні додатки.

Платформа Roku доступна на різних пристроях, таких як телевізори, стримери, плеєри та інші пристрої, що підтримують її програмне забезпечення. Roku також має функцію пошуку, яка дозволяє користувачам знайти контент на різних каналах з використанням одного інтерфейсу.

Крім того, Roku пропонує своїм користувачам платні послуги, такі як Roku TV, яка включає телевізори з вбудованою платформою Roku, і Roku Channel, який пропонує безкоштовний контент, що фінансується рекламою, та платні підписки на преміальний контент.

Що таке QAnon

QAnon – це теорія змови, яка поширюється в Інтернеті та соціальних медіа. Її прихильники вірять у існування “глибокої держави”, яка складається з еліти, політиків, журналістів та інших людей, які ведуть секретну війну проти президента США Дональда Трампа та його прихильників.

За теорією QAnon, на чолі “глибокої держави” стоять злочинні організації та особистості, такі як Гілларі Клінтон, Джордж Сорос та інші, які ведуть боротьбу проти Трампа та проти ідеї національного суверенітету. Теорія також стверджує, що є люди, які називають себе “Q”, які є внутрішніми джерелами інформації, які розкривають правду про дії “глибокої держави”.

Однак, багато з тверджень, що розповсюджуються прихильниками QAnon, не мають жодного доказу. Багато з цих тверджень, на жаль, приводять до поширення дезінформації та викликають небезпеку для громадського здоров’я та безпеки. Деякі з найбільш небезпечних тверджень QAnon, наприклад, пов’язані з пандемією COVID-19, дезінформацією про вакцини та злочинними діями, які приписуються конкретним людям та організаціям, і можуть призвести до насильства та інших небезпечних наслідків.

Уряди та різні організації в США та інших країнах відкрито висловлювали занепокоєння стосовно поширення теорії змови QAnon

View Reddit by EforieNord - View Source

Оцініть статтю
Додати коментар