«РРО у смартфоні» для ФОПа

#INFOФОП

Час “діджиталізуватись” ! Податкова служба Хмельниччини радить використовувати перевагами іноваційних податкових сервісів РРО . Чи знають про такі сервіси ми запитали у підприємців міста Старокостянтинова.

“Створені дієві інструменти для роботи з фіскальною інформацією , але самому розібратись досить складно, тому приходиться звертатись за допомогою до бухгалтера і перекладати цю роботу на людей відповідної кваліфікації “: зауважив один з опитаних респондентів, в розмові він також зауважив що існує проблема з доступумо до кабінетів з фіскальною інформаціє та налаштуванням обладнання.

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Хмельницькій області підприємці краю зареєстрували майже 3 тисячі програмних реєстраторів розрахункових операцій РРО .Загалом на сьогодні понад 4 тисяч приватних підприємців області та зокрема міста Старокостянтинів обрали сучасний бізнес – формат для ведення підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування.Податкова служба Хмельниччини вкотре нагадує підприємницькій спільноті Хмельниччини про переваги використання інноваційних податкових сервісів, які допоможуть бізнесу розвивати виробництво, якісні послуги і торгівлю.

З 01.01.2022 року застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ-ІІІ групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

З переваг можна визначити

  • вільний вибір для суб’єкта господарювання;
  • відсутність посередників (еквайєра, ЦСО);
  • он-лайн реєстрація в контролюючому органі;
  • пристосовність до будь-якого пристрою, що підтримує операційну систему Windows, Android;
  • виключно електронний документообіг;
  • безкоштовність (програмне рішення ДПС).

Завантажити додатки можна на офіційному ресурсі Державної податкової служби

Оцініть статтю
Додати коментар